Dotychczas Marina najczęściej prezentowała się w młodzieżowej wersji stylu glam, z rockowym sznytem. Lubiła zabłysnąć wyrazistymi dodatkami –na przykład przewijającymi się motywami broni palnej.

Reklama

>>> Marina – wystrzałowa dziewczyna. Zobacz!

Piosenkarka wyraźnie przedkładała rockowy styl nad kobiece sukienki.

>>> Opięte sexy –w nich gwiazdy pokazują nogi

Na imprezie towarzyszącej rozdaniu Oskarów Fashion Marina zaskoczyła odmienionym wizerunkiem. Szalone stylizacje zamieniła na stonowaną elegancję.

Łuczenko postawiła na dość minimalistyczną sukienkę marki BohoBoco. Drapowana, biała i krótka sukienka prezentowała się skromniej i o niebo bardziej elegancko, niż dotychczasowe stroje Mariny. Dodatkami były czarne szpilki na platformach prestiżowej firmy United Nude oraz klasyczna torebka marki Ochnik. Całość uzupełniały lekko roztrzepane, ale dość gładko spięte włosy.

Marina postawiła również na precyzję makijażu. Klasyczne zestawienie czerni i bieli zagościło nie tylko w jej stroju, ale także makijażu i manicure – w postaci czarno-białych paznokci i wizażu w stylu retro.

Kolejny raz okazało się, że poszukiwaniach udanego stylu niezawodne są minimalizm i klasyczna elegancja. Strój Łuczenko wydobył jej świeżą urodę. Piosenkarka wiele zyskała na zmianie wizerunku. Czy ma to związek ze zmianą menedżerki - rezygnacją z usług Mai Sablewskiej?

A jak wam się podoba nowy wizerunek Mariny?

Reklama
Newspix / TEODOR KLEPCZYNSKI
Newspix / TEODOR KLEPCZYNSKI
Newspix / TEODOR KLEPCZYNSKI