W minioną sobotę gwiazdy polskiego sportu i muzyki oraz aktorzy wzięli udział w pierwszej edycji "SNOW SPORT SHOW", która odbyła się w Wiśle.

Reklama

Ideą tej imprezy, pod hasłem "Bieg po nowe życie", jest propagowanie rozwoju transplantologii narządów. Artyści oraz ludzie, którzy przeszli operacje przeszczepów narządów, wzięli udział w zawodach i zmierzyli się w niełatwej sztuce biegania na nartach. Na czele piętnastu drużyn stanęli m.in. Przemysław Saleta, Joanna Jabłczyńska, Paweł Kukiz, Jarosław Jakimowicz, Marysia Sadowska, Rafał Bryndal, Tomasz Iwan, Natalia Jakuła, Gosia Baczyńska i Jacek Czachor.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Przemysław Saleta, który cztery lata temu przeszedł operację usunięcia nerki, którą oddał swojej córce.

Większość gwiazd zaprezentowała się tego dnia w sportowych strojach, ale wyjątkiem była Gosia Baczyńska, która na szaleństwa na stoku wybrała długi ciepły płaszczyk. Wprawdzie okrycie wygląda na wykonane z grubego polaru, ale i tak trudno uznać, że jest wygodny strój na szusowanie po stoku.

Jeśli jednak pojawiła się w nim projektantka, to może już wkrótce będzie to hit mody na stoku?

AKPA
AKPA