Edyta Herbuś – Pogodowa nostalgia

Reklama


Filigranowa Edyta Herbuś umiejętnie podkreśla zalety swojej kobiecej sylwetki. I tym razem skontrastowała wielką torbę, puchaty sweter i masywniejsze zamszowe buty z lżejszym i krótkim spodem. Jednak choć zwykle na jej widok temperatura rośnie, tym razem wszystkim robi się zimno na myśl o cieniutkich letnich szortach i koszulce na drobnym ciele Edyty w samym środku dżdżystego jesiennego dnia.

Fakt

czytaj dalej...

>>> Czytaj w Fakcie: Steczkowska nagrywa z MaleńczukiemBritney Spears – Żal serce ściska


Britney Spears pomyliła chyba wystylizowaną i przemyślaną ubraniową abnegację z całkowitym niechlujstwem i zaniedbaniem. Zdecydowanie przestała dbać o swój wygląd, choć to ona kilka lat temu kreowała trendy. Przypadkowa przesłodzona bluzeczka nie konweniuje z lumpiarskimi obdartymi szortami. W tym przypadku idealny byłby zwykły T-shirt lub sportowa bluza. Nie sprawdzają się również ukochane przez Hollywood buty emu, które deformują przysadzistą i atletyczną sylwetkę gwiazdy.

Fakt

czytaj dalej...

>>> Czytaj w Fakcie: Steczkowska nagrywa z MaleńczukiemEwa Gorzelak – Morderstwo doskonałe


Sukienka „killer” pani Ewy Gorzelak przez swoje niedopasowane wzory, długość i fason zabiła na śmierć figurę, urodę i szyk właścicielki. Czarny top dosłownie wykończył jej dekolt, botki zatopiły zgrabne nogi w szerokich i nieforemnych cholewach, a łowicki pasek oraz maskująca torba przeniosły do niebytu resztę kobiecych atrakcji i atrybutów. Ten strój to płatny morderca, trzeba było za niego pewnie słono zapłacić.Reklama
Fakt

>>> Czytaj w Fakcie: Steczkowska nagrywa z Maleńczukiem