Jaka jest żona idealna? Czy to nowoczesna kobieta żyjąca swoimi pasjami? Czy może taka, co równoważy karierę z rolą żony i matki? A może przede wszystkim podpora, wsparcie, cień swojego męża? Z rankingu idealnych żon gwiazdora wynika, że małżonka–ideał to ta trzecia. Kobieta, która winna koncentrować się na dbaniu o wizerunek męża i podporządkowaniu jego wizerunkowi. Oto ranking „Faktu” i jego uzasadnienie. Czy się z nim zgadzacie?

Reklama
Fakt

1. Mariola Gołota

Aż strach pomyśleć, jaki wizerunek w mediach miałby Andrzej Gołota, gdyby nie taka wspaniała żona. Pani Mariola zadbała o to, by jej mąż nie był postrzegany jako bezduszny brutal, który nie ma za wiele do powiedzenia. Bo czy u boku pozbawionego serca i intelektu mięśniaka taka kobieta długo by wytrzymała? Pani Mariola jest wziętym prawnikiem, ma uprawnienia sędziego bokserskiego i mnóstwo uroku osobistego. I do tego potrafi wyjątkowo przekonująco opowiadać o zaletach swojego męża. Taka żona to prawdziwy skarb dla boksera. Bezkonkurencyjne miejsce 1.

Fakt

2. Edyta Pazura

Gdy Cezary zakochał się w skromnej studentce, nikt nie wierzył w to, że będzie to miłość na lata. A Edyta zbierała cięgi za to, że niezbyt stylowo prezentuje się na salonach. Ale to już przeszłość. Edyta przeszła przemianę niczym z bajki o brzydkim kaczątku. Nie dość, że nabrała ogłady i nauczyła się szyku i elegancji, to jeszcze udowodniła, że mimo młodego wieku potrafi zadbać o swojego mężczyznę i ognisko domowe. Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że jest zarówno świetną matką, jak i żoną. Miejsce 2.

>>> Czytaj dalej na następnej stronie

>>> Czytaj także: Fajkowska skorzysta na tańcach Niklińskiej?Fakt

3. Victoria Beckham

David w zasadzie tyle samo zawdzięcza swojemu talentowi sportowemu, co żonie Victorii. To była wokalistka Spice Girls dba o to, by to właśnie Beckham był najbardziej pożądanym i najlepiej zarabiającym sportowcem świata. Victorii nie przeszkadza nawet to, że jej jej mąż już zbliża się do piłkarskiej emerytury. Nawet gdy David przestanie grać w piłkę i tak na jego konto będą spływać miliony. Żona już zatroszczy się o to, by występował w reklamach. I to najlepiej razem z nią. Miejsce 3.

Kapif

4. Magda Majewska

Reklama

Co prawda żona Szymona Majewskiego nie lubi pokazywać się publicznie i pozować w blasku fleszy, ale tylko ona potrafi okiełznać temperament słynnego showmana. Poza tym panią Magdę wypada uznać za współtwórczynię sukcesu programu „Szymon Majewski Show”. Gdyby nie ona, Szymon po prostu nie miałby o czym opowiadać i nie wiedziałby, jakie pytania zadawać swoim gościom. Surowa żona i muza dostarczająca nieustających inspiracji w jednym. Miejsce 4. w naszym zestawieniu.

>>> Czytaj dalej na następnej stronie

>>> Czytaj także: Fajkowska skorzysta na tańcach Niklińskiej?Kapif

5. Karolina Ferenstein

Karolina Ferenstein nauczyła Piotra Kraśkę jeździć konno oraz pokazała mu uroki szczęśliwego życia na wsi. Dzięki temu Piotr, choć pracuje na pełnych obrotach w „Wiadomościach” i często wyjeżdża za granicę, nie jest uznawany za pochłoniętego karierą pracoholika, ale za dojrzałego mężczyznę z klasą, który dokładnie wie, co jest w życiu ważne. W rodzinnym domu Karoliny w Gałkowie odbyła się już niejedna sesja zdjęciowa, która poprawiła wizerunek Piotra. Poza tym Karolina jest prawdziwą ozdobą Piotra na salonach. Miejsce 5.

6. Katie Holmes

Po rozstaniu z Nicole Kidman akcje Toma Cruise’a spadały na łeb na szyję. Ale gdy u jego boku pojawiła się Katie Holmes, aktor znów wrócił na szczyt. Katie potrafi zjednać sobie sympatię ludzi i jest niezastąpioną towarzyszką Cruise’ana czerwonym dywanie. Elegancka, skromna i ubrana stosownie do okazji. Niestety, nie wszyscy wierzą w to, że Holmes jest z Cruise’em z własnej nieprzymuszonej woli, i podejrzewają, że ta urocza kobieta nie jest szczęśliwa z aktorem. Dlatego Katie ląduje na ostatnim miejscu.

>>> Czytaj dalej na następnej stronie

>>> Czytaj także: Fajkowska skorzysta na tańcach Niklińskiej?