Inne
Reklama

W sprawie nowego adoratora piosenkarki dziennikarze „Faktu” próbowali skontaktować się z Mają Sablewską. Menedżerka Edyty powiedziała, że obecnie skupiona jest na życiu zawodowym Edyty i nie zabiera głosu na temat spraw prywatnych swoich artystów.

Ostatecznie gazeta ustaliła jednak, że, jak można się było domyślać, nowy ukochany gwiazdy polskiej estrady to nie byle kto. Piotr Schramm to bardzo znany prawnik, wspólnik jednej z warszawskich kancelarii prawnych, która swoją siedzibę ma w samym centrum stolicy. Piotr ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, tam również zrobił studia podyplomowe. Adwokat w kancelarii specjalizuje się głównie w obsłudze prawnej transakcji fuzji i przejęć a także procesów restrukturyzacyjnych.
Czy da szczęście polskiej piosenkarce?

Zobacz, kto uczy Cichopek aktorstwa!Inne

Wszystko wskazuje na to, że Górniak wreszcie znalazła upragnioną miłość. Edyta przy swoim nowym ukochanym, Piotrze Schrammie, niemalże cały czas promienieje.

Schramm, przynajmniej po części, będzie w stanie zrozumieć perypetie gwiazdy dotyczące presji wystąpień publicznych i medialnych. Sam jest dość znany. Adwokat często jest zapraszany do telewizji, by jako prawnik komentować bieżące procesy. W poniedziałek gościł nawet w TVN24.

Adwokat jest nawet pełnomocnikiem rodzin ofiar katastrofy pod Smoleńskiem. Schramm nie chce jednak wyjawiać, które rodziny reprezentuje.

Zobacz, kto uczy Cichopek aktorstwa!