Zobacz letnie dekolty gwiazd

| Aktualizacja:

Słońce przypieka a gorąco daje się we znaki. Jedyne, co może począć kobieta, to odsłonić trochę ciała. Piękne gwiazdy z chęcią korzystają z tej okazji, zakładając wydekoltowane sukienki. Jaki jest efekt? Raz lepszy, raz gorszy… Zobacz!

wróć do artykułu
  • ~akle
    (2010-07-28 18:24)
    KOBIETO TO JAK POKAZUJESZ TO TRAGEDIA !!! ZASTANOW SIE
  • ~Don Patison
    (2010-08-06 08:29)
    odechciało mi się gdy zobaczyłem staruszkę Steczkowską sfotografowaną w dziwnej pozycji z dziwną miną, zachęcony poprzednimi "dekoltami" oglądałem dalej, szkoda że do końca. Kiedy Mucha zatrudni wreszcie stylistę?
  • ~drogi autorze tekstu
    (2010-07-16 17:10)
    Proszę o zaglądanie do słownika! Piszemy "hojnie" a nie: "chojnie"!
  • ~Rycerz
    (2010-12-30 12:32)
    Napąpowane oby nie pękły
  • ~R.
    (2010-07-16 18:16)
    Lesz? Dekold? Jaki dekold?
  • ~heniu
    (2010-07-23 21:52)
    nawet jarek ma ochote na takie balony
  • ~juzwa
    (2010-07-20 22:07)
    jeden ********** goni drugiego. Masakra. Zapraszam do mnie i na pokaz cycków moje zony :)
  • ~kotka
    (2010-08-03 09:21)
    te piersi nie wyglądają na naturalne wstyd żeby się tak pokazywać z tworzywem sztucznym
  • ~krab
    (2010-08-03 09:26)
    kobieto naturalne ładniejsze zrób je trochę bardziej obwisłe by choć deko naturę przypominały a tak to wyglądają jakbys je czymś napompowała
  • ~arabella
    (2010-07-25 15:32)
    Być może polska prokuratura robi co może ale dotychczas nie ma żadnego politycznego wsparcia od premiera i rządu polskiego.'''
    ZARAZ PO KATASTROFIE PREZYDENT MIEDWIEDIEW ZAPEWNIŁ, ŻE POLSCY PROKURATORZY BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W ŚLEDZTWIE NA RÓWNYCH PRAWACH!!! RZĄD POLSKI Z PREMIEREM TUSKIEM DOPROWADZIŁ DO TEGO, ŻE W ROSJI NIE MA ŻADNEGO POLSKIEGO PROKURATORA! MIMO OBIETNIC PREZYDENTA MIEDWIEDIEWA I PUTINOWSKIEGO POKLEPYWANIA JAKIM SZCZYCI SIĘ POLSKI PREMIER DONALD TUSK RZĄD POLSKI NIE POTRAFIŁ DOPROWADZIĆ ANI DO ZWROTU POLSCE SZCZĄTKÓW SAMOLOTU ANI CZARNYCH SKRZYNEK ANI ŻADNYCH INNYCH WAŻNYCH DOWODÓW. ROSYJSKA KOMISJA MAK, KTÓRA BADA PRZYCZYNY KATASTROFY JEST ZAINTERESOWANA UKRYCIEM EWENTUALNEJ AWARII CZY NIEPRAWIDŁOWOŚI DZIAŁANIA PONIEWAŻ WCZEŚNIEJ NADZOROWAŁA MODERNIZACJĘ SAMOLOTU W ROSJI. NIE WIADOMO NAWET CZY ROSYJSCY KONTROLERZY BYLI TRZEŻWI! NIE WIADOMO CZY PRZEPROWADZONO SEKCJE WSZYSTKICH ZWŁOK, PRZY SEKCJACH NIE BYŁO ANI POLSKICH PATOMORFOLOGÓW ANI PROKURATORÓW, NIE WIADOMO NAWET CZY W TRUMNACH SĄ WŁAŚCIWE ZWŁOKI, POLSCY PILOCI Z JAKA-40 TWIERDZĄ, ŻE ROSYJSKIE STENOGRAMY SĄ FAŁSZYWE! RZĄD ODMÓWIŁ POMOCY W BADANIU I ŚLEDZTWIE ZE STRONY MIĘDZYNARODOWYCH ORGANIZACJI LOTNICZYCH I NIEZALEŻNYCH EKSPERTÓW, PREMIER DONALD TUSK NIEZGODNIE Z KONSTYTUCJĄ I OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM ZDYMISJONOWAŁ PŁK.EDMUNDA KLICHA A MIANOWAŁ PRZEWODNICZĄCYM MINISTRA MILLERA, NADTO STWIERDZIŁ, ŻE WSZYSTKIE UZGODNIENIA Z ROSJANAMI ODBYWAJĄ SIĘ NA WYSOKIM SZCZEBLU RZĄDOWYM I NA SZCZEBLU PREMIERÓW A WIĘC WZIĄŁ I WSZELKIE DECYZJE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA SIEBIE I CO ? I NIC ! PREMIER TYLKO OŚMIESZYŁ NASZE PAŃSTWO, NASZĄ GODNOŚĆ, NASZĄ SUWERENNOŚĆ, SĄ PODSTAWY ABY SĄDZIĆ, ŻE BOI SIĘ ZŁEGO HUMORU ROSJAN !
  • ~cx
    (2010-07-25 11:19)
    plastik
  • ~aldonka12
    (2010-07-25 02:16)
    wypchane..okropnie to wyglada!!nic tu naturalnego nie widze...
  • ~hrrrrrr121
    (2010-07-25 02:14)
    wypchane...okropnie!!!glupia baba..
  • ~Berni 190
    (2010-07-25 02:19)
    tylko silikon !!!wypchane!
  • ~mkuleba@wp.pl
    (2010-07-21 07:25)
    Pozazdrościć :(
  • ~MAciejjj
    (2010-07-16 18:19)
    Albo ta gliwa? też nie kojarze
  • ~znawca
    (2010-07-20 23:16)
    Doda dodupy
  • ~Małzonek
    (2010-07-20 22:09)
    same kaszaloty. Moja zona to ma cyc...i a nie jakieś andruty jak np dodzisko czy też steczkowińska - czy jak jej tam... / kurde-nie znam!!! /
  • ~martyna
    (2010-07-18 09:47)
    Justynka jak zawsze miny figury pozy i udawanie.Wszystkie na innych zdjeciach jakies normalne a ta odbieram na tej fotce jak jakąś //sorrry/// oszołome. chciałabym chodz jedno zdjecie widziec jej jakąś normalną siedząćą bez pokazywania calych nóg, ramion bez min struganych i pozowania do zdjec.
  • ~aekielski
    (2010-07-18 10:50)
    Co kto woli mówił pies liżąc swoje jajka.