Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zamiast TV i komputera: 7 kreatywnych zabaw z dzieckiem na jesień

28 października 2014, 07:56
Bajki, gry komputerowe i telewizja na pewno zajmą uwagę naszego dziecka, a rodzice będą mieć chwilę dla siebie. Nie ma w tym nic złego, od czasu do czasu. Nie jest to jednak najlepsza opcja na co dzień. To od rodziców zależy, czy będzie tylko biernym odbiorcą treści wideo, czy aktywnym poszukiwaczem i twórcą.
Bajki, gry komputerowe i telewizja na pewno zajmą uwagę naszego dziecka, a rodzice będą mieć chwilę dla siebie. Nie ma w tym nic złego, od czasu do czasu. Nie jest to jednak najlepsza opcja na co dzień. To od rodziców zależy, czy będzie tylko biernym odbiorcą treści wideo, czy aktywnym poszukiwaczem i twórcą. / Media
Za oknem coraz niższe temperatury, sezon rowerowy już zakończony, place zabaw świecą pustkami, a dzieci… zaczynają się nudzić. Zanim spadnie śnieg i będzie można szaleć na sankach, trzeba znaleźć zajęcie dla naszych milusińskich. Jak zapewnić im kreatywną rozrywkę, która nie będzie dużo kosztować i rozbudzi w dziecku ciekawość świata i nauczy nowych umiejętności? Bajki, gry komputerowe i telewizja na pewno zajmą uwagę naszego dziecka, a rodzice będą mieć chwilę dla siebie. Nie ma w tym nic złego, od czasu do czasu. Nie jest to jednak najlepsza opcja na co dzień. To od rodziców zależy, czy będzie tylko biernym odbiorcą treści wideo, czy aktywnym poszukiwaczem i twórcą.
Reklama
Reklama
Tematy:
zabawa rozwój dziecka dziecko

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • basia
    2014-10-29 21:15:44
    udalo nam sie spedzic wspaniale czas w pizza hut, weze, zabki, kalejdoskop, wszystkie zabawki z mojego dziecinstwa w kaciku dla maluchow, swietnie bawilismy sie cala rodzina
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama