Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wszystko pod ręką i pod kontrolą: co zabrać na wakacje z dzieckiem, żeby nie zwariować

26 czerwca 2014, 09:40
Przygotowania do wakacji z dzieckiem zawsze powinny zaczynać się od zrobienia listy rzeczy. Można podzielić ją na dwie grupy: rzeczy niezbędne i rzeczy przydatne. Zacznijmy od skompletowania i spakowania tych pierwszych, a gdy zostanie wolne miejsce, uzupełnijmy przydatnymi. Z pewnością w naszej walizce nie powinno zabraknąć kompletu ubranek, klapek pod prysznic, kosmetyków, małej apteczki, akcesoriów do karmienia i wszystkich przedmiotów, bez których nie wyobrażamy sobie opieki nad dzieckiem.
Przygotowania do wakacji z dzieckiem zawsze powinny zaczynać się od zrobienia listy rzeczy. Można podzielić ją na dwie grupy: rzeczy niezbędne i rzeczy przydatne. Zacznijmy od skompletowania i spakowania tych pierwszych, a gdy zostanie wolne miejsce, uzupełnijmy przydatnymi. Z pewnością w naszej walizce nie powinno zabraknąć kompletu ubranek, klapek pod prysznic, kosmetyków, małej apteczki, akcesoriów do karmienia i wszystkich przedmiotów, bez których nie wyobrażamy sobie opieki nad dzieckiem. / ShutterStock
Wakacje zaplanowane, czas na pakowanie. Z reguły bywa to kłopotliwe, a gdy wyruszamy w podróż z dzieckiem, może przyprawić o niezły ból głowy. Rada jest jedna – zrób listę. Gdy zapomnimy ulubionej maskotki swojej pociechy, albo sprawdzonych kosmetyków do pielęgnacji i mycia naszego bobaska, wypoczynek może zmienić się w istny horror. Agito.pl podpowiada, co powinno znaleźć się w walizce każdej podróżującej rodziny.
Reklama
Reklama
Tematy:
wakacje dziecko opieka nad dzieckiem wakacje z dzieckiem

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Mar
  2014-06-27 09:44:21
  "co zabrać na wakacje z dzieckiem, żeby nie zwariować" - knebal, kajdany i smycz...
  0
 • i tyle
  2014-07-14 18:48:43
  na wakacje z dzieckiem przydałoby się zabrać czas dla niego
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama