Karolina Malinowska i Olivier Janiak zostali bohaterami tegorocznej świątecznej reklamy firmy Apart. W sesji zdjęciowej wzięli udział także trzej synowie pary oraz zaprzyjaźniona z rodziną dziewczynka o imieniu Tosia. Cała szóstka pozuje w eleganckich, wizytowych strojach na tle świątecznie udekorowanego mieszkania. Wielu internautów skrytykowało udział dzieci Janiaka i Malinowskiej w reklamie, modelka nie widzi w tym jednak nic nagannego.

Reklama

A to ja nie mogę pokazać dzieci, mają chodzić z papierową torebką na głowie? – mówi Karolina Malinowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka twierdzi, że nie ma się czego wstydzić – ma bowiem bardzo udane życie rodzinne. Od dwunastu lat jest żoną tego samego mężczyzny, z którym ma troje fantastycznych synów. Zdaniem Malinowskiej wybór jej rodziny przez firmę Apart nie był przypadkowy.

Mamy fajny, rodzinny, świąteczny obrazek i chyba bym sobie życzyła, żeby większość polskich rodzin wyglądała tak, niestety, wyglądają trochę inaczej – mówi Karolina Malinowska.

Zdjęcia do kampanii świątecznej Apart wykonał Marcin Tyszka. W ubiegłym roku w reklamie tej samej marki z okazji Bożego Narodzenia wystąpili Anja Rubik i Sasha Knezevic.