Natalia Siwiec od 10 lat związana jest z Mariuszem Raduszewskim – w 2012 roku w Las Vegas para wzięła skromny ślub, którego dotąd nie zarejestrowała w Polsce. Modelka kilkakrotnie wspominała, że pragnie powiększyć rodzinę, jak dotąd jednak nie zdecydowała się na macierzyństwo. Twierdzi, że powstrzymuje ją kondycja współczesnego świata.

Reklama

To, co się dzieje ze światem, to, co się dzieje z młodzieżą w tych czasach, jest trochę przerażające i zaczynam się zastanawiać, czy to jest na pewno dobry pomysł. Ale oczywiście, chcę mieć dziecko i to już niedługo, jak ściągnę aparat – mówi Natalia Siwiec agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka założyła aparat ortodontyczny w kwietniu tego roku. Według jej lekarki leczenie potrwa co najmniej 12 miesięcy. Natalia Siwiec skupia się na opiece nad pasierbem, synem Mariusza Raduszewskiego z poprzedniego związku. Twierdzi, że Mateusza od początku kocha jak własne dziecko i ma z nim doskonały kontakt.

Mam do niego bardzo matczyne uczucia. Gdzieś tam staram się też przyłożyć swoją cegiełkę do jego wychowania. Bardzo lubię być macochą. Mati jest zresztą takim moim oczkiem w głowie, jest przekochany, mam z tego bardzo dużo zabawy, uwielbiam go i bardzo się cieszę, że go mam – mówi Natalia Siwiec.

Mateusz ma obecnie 13 lat, wkracza więc trudny, nastoletni wiek. Natalia Siwiec zdaje sobie sprawę z tego, że najbliższe lata będą wymagały dużo pracy od całej trójki. Na razie ma z Mateuszem relacje kumpelskie.

On mi dużo pokazuje, ja również lubię mu pokazywać jakieś nowinki. To jest bardzo ciekawe. Zresztą on mnie uświadamia, jaki jest teraz ten świat 13-latków, niestety, zatkało mnie kilka razy – mówi Natalia Siwiec.

Modelka spędza z Mateuszem bardzo dużo czasu, co widać po zdjęciach, które chętnie publikuje na portalach społecznościowych. Razem chodzą na mecze, koncerty i wyjeżdżają na wspólne wakacje.