Zakończenie poprzedniego sezonu popularnego serialu „Przyjaciółki” wzbudziło wiele emocji wśród jego fanów. Dotyczyły one głównie losów poważnie chorej Patrycji, granej przez Joannę Liszowską. Anita Sokołowska zapowiada, że emocji nie zabraknie także w nadchodzących odcinkach, a w życiu wszystkich czterech przyjaciółek będzie się dużo działo. Spore zmiany czekają nie tylko Patrycję, lecz także graną przez Sokołowską Zuzę Markiewicz, która po długiej przerwie spotka Wojtka, dawnego ukochanego.

Reklama

Mam bardzo fajnie rozpisaną rolę, dzieją się zupełnie nowe rzeczy, wraca stara miłość, stara miłość będzie walczyła z nową miłością, zaczną się przepychanki. Będzie więc barwnie i ciekawie – mówi Anita Sokołowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Anita Sokołowska przy szóstym sezonie „Przyjaciółek” pracuje od trzech tygodni. Na plan serialu przyjechała kilka godzin po powrocie z wakacyjnego wyjazdu. Tegoroczny urlop aktorka spędziła we Włoszech, głównie na Sycylii i w Dolomitach. Nie ukrywa, że po okresie intensywnej pracy marzyła o wakacjach i czasie zupełnego wyciszenia. Zapewnia też, że podczas podróży zebrała mnóstwo pozytywnej energii i sił do pracy, choć chętnie spędziłaby jeszcze trochę czasu na odpoczynku.

Nie ukrywajmy, że jak po sezonie bardzo intensywnej pracy człowiek ma dwa tygodnie na odpoczynek, to nie jest w stanie w ogóle się zregenerować. Tydzień odpoczywa, wyłącza ciało, pracuje nad tym, żeby się w ogóle wyluzować. A drugi tydzień to już tak wracają myśli, że trzeba powrócić do pracy – mówi Anita Sokołowska.

Kolejny sezon serialu „Przyjaciółki” to nie jest jedyne zawodowe zobowiązanie Anity Sokołowskiej. Aktorka cały czas gra też w teatrze. Występuje w spektaklu „Lalka”, który miał premierę w maju tego roku na deskach warszawskiego Teatru Powszechnego, oraz przedstawieniu „Afryka“ w Teatrze Polskim w Bydgoszczy.

Muszę powiedzieć, że od kilku albo od kilkunastu lat mam bardzo intensywny czas zawodowy, co mnie oczywiście cieszy – mówi Anita Sokołowska.

Aktorka zapewnia jednak, że może liczyć na wsparcie rodziny, zwłaszcza dwuletniego synka. Zdaniem Sokołowskiej mały Antoni jest wspaniałym i wyrozumiałym chłopcem.

Mówię: „Kochanie, kocham cię, ale muszę iść do pracy”. Mówi: „Tak, tak, tak”. Teraz już odprowadza mnie do drzwi, zamyka za mną, więc mam wspaniałego kumpla w domu – mówi Anita Sokołowska.