Moda dziecięca: ilość czy jakość?

| Aktualizacja:

Projektanci i często rodzice od najmłodszych lat dążą do tego, aby ubranka nawet najmłodszych dzieci były stylowe, oryginalne i najlepszej jakości. Z drugiej strony maluch przecież szybko rośnie, często się brudzi, a i tak sam z siebie modą się nie przejmuje. Na co więc stawiać w modzie dziecięcej: na ilość czy na jakość? Przeczytaj i sprawdź, co sądzą na ten temat znani i lubiani rodzice.

wróć do artykułu
  • ~pi
    (2010-07-21 19:16)
    Wybaczcie, ale powoływanie się na Kasię Cichopek jest poniżej smaku i gustu!
  • ~666
    (2010-07-25 09:38)
    "Z drugiej strony stylowe i dobre jakościowo ubranie pozwala już od najmłodszych lat kształtować w dziecku wyczucie smaku"

    taka wypowiedz to co najmniej skandal!
    .
  • ~krystyna
    (2010-07-25 20:42)
    Przy dochodach Kasi nie jest to trudne , tylko na jakiego snoba wyrośnie takie dziecko ? Przepraszam bardzo , ale ten artykuł jest beznadziejny i skierowany do bardzo bogatych mam , które niekoniecznie dają dziecku coś więcej poza drogim - markowym ubraniem .
  • ~mama Małgosia
    (2010-07-27 13:07)
    pierdoły, nie temat - my mamy dla naszego dziecka CZAS - a tego nie tracę na paski i kratki ... dbam o wygodne buty i o to by nasz syn nie był zbyt czysty :-)
  • ~mama Małgosia
    (2010-07-27 13:08)
    jak mówi mój ukochany pediatra: "dzieci dzielą się na czyste i szczęśliwe" i ja się z Nim zgadzam - pozdrawiam wspaniałych tatinków i maminki
  • ~Ala
    (2010-07-27 17:34)
    Moje dziecko chodzi w ubraniach stylistów z Textilmarketu i muszę powiedzieć że na zdrowie mu to wychodzi :)
  • ~Baqu
    (2010-08-18 12:35)
    przesada, każdy kupuje to na co go stać i co mu się podoba, my z żoną kupujemy normalne ubranka - też można ładne wybrać i "unikatowe" - szczytem ekstrawagancji jest ciuch z H&M'u - a dziecko i tak wszystko poplami marchewką ;)
  • ~Baqu
    (2010-08-18 12:35)
    P.S. ten artykuł to niezła reklama...
  • ~greg
    (2010-08-19 17:09)
    trzeba pasc na glowe, zeby kupowac ubrania za taka cene jaka oferuje butik
  • ~Krystyna
    (2018-07-06 18:25)
    My minimaliści mamy tak - lepiej mieć 5 ubrań w szafie ale ich cena wynosi tyle co 30 ubrań zwykłych. Jakość, najlepiej rodzime marki, my wspieramy bardzo markę PSOTY bo nie są zbyt popularni a ubrania które szyją mają dobry styl, materiał i duszę :)