Inne
Reklama

Dziecko z radością i otwartymi rękoma przyjmie każdy prezent, dlatego tak ważne jest, aby to właśnie rodzice stali na straży jakości otrzymywanych przez niego prezentów. Dlaczego tak ważny jest odpowiedni dobór prezentów dla naszych dzieci? Czym się kierować w wyborze zabwek dla dzieci, czy modą, postępem technologicznym, czy może jej zdolnościami pobudzania kreatywności u dzieci? Czy nasze stare drewniane klocki są bardziej pożyteczne dla dziecka niż kolejna plastikowa lalka?

Inne

NAJPROSTSZE INSPIRUJE NAJBARDZIEJ

Ostatnio do łask wracają tradycyjne zabawki wykonane z drewna i innych materiałów naturalnych czy tych wykonanych ręcznie. Współczesne zabawki mają w sobie dużo elektroniki, która jest ciekawie zaprojektowana, jednak to te najprostsze zabawki dają najwięcej możliwości rozwijania kreatywnego myślenia, wyobraźni bez narzucania formy i sposobu ich wykorzystania. Zabawki kreatywne zapewnią naszym dzieciom nie tylko zabawę, ale wpłyną pozytywnie na ich rozwój intelektualny, ponieważ nie narzucą sposobu ich wykorzystywania.

InneDREWNIANE ZABAWKI: NATURALNE I DŁUGOWIECZNE

Zabawki mają pobudzać różne zmysły, pomagać dziecku poznawać świat. Gdy stają się dobrymi przyjaciółmi lub nadają do całowania, przytulania (np. miś, szmaciana lalka), umożliwiają nawet rozładowanie negatywnych emocji. Warto kupować zabawki, które wspierają kreatywne myślenie, rozwijają dziecko ruchowo i zachęcają do biegania czy skakania. Drugą sprawą jest ich długwieczność, zabawki wykonane z drewna mają szanse przetrwać o wiele dłużej i posłużyć kolejnemu dziecku w rodzinie.

Inne
Inne
Inne

CHWYTAĆ, POZNAWAĆ, UCZYĆ SIĘ, TWORZYĆ

Na szczęście w Polsce mamy już duży wybór zabawek kreatywnych dla każdego przedziału wiekowego. Możemy przebierać w różnego rodzaju klockach, puzzlach czy układankach, a także zabawkach, które skłonią nasze dzieci do kreatywnego myslenia. W sklepie Natural Kids, oprócz kretywnych zabawek, znajdziemy także zabwki wykonane z produktów ekologicznych, a ich wykonanie było zgodne z zasadami handlu fair-trade. Dla najmłodszych sklep oferuje drewniane zabawki amerykańskiego producenta naturalnych zabawek edukacyjnych ImagiPLAY, które zaspokoją u maleńkich dzieci potrzebę chwytania i bawienia się czymś w rączkach, będą stymulować wzrok, koordynację ruchu, koncentrację, ale też pozwolą poznawać i utrwalić nazwy zwierząt w pamięci starszych dzieci.Dostępne są także zabawki, które pomogą w nauce liter i cyfr, a także rozwiną ich zdolności plastyczne.

Te i inne zabawki kreatywne możesz znaleźć w sklepie internetowym naturalkids.pl

Reklama