Inne
Reklama

Nova Star to marka, która bardzo dba o funkcjonalność i komfort dziecka. Nie znajdziesz tutaj regularnych pasków i guzików, z którymi dzieci w wieku przedszkolnym kiepsko sobie radzą w toalecie.

Inne
Inne
Inne

Są za to szerokie pasy bawełniane, które chronią nerki i plecy. Idealne zwłaszcza dla szczupłych dzieci, dzięki pasom spodnie nigdy nie opadają, a twojemu dziecku jest zawsze ciepło. Nogawki i rękawy prawie zawsze mają ściągacze, aby nie przeszkadzały maluchowi w zabawie. Luźny design nie blokuje ruchów dziecka, pozostawiając mu duże uczucie komfortu. Nie straszny jest wpadający wszędzie piasek ani zimne powietrze.

Inne
Inne
Inne

Nova Star w swoich ubraniach jest wierna dwóm zasadom: ma być wygodnie i funkcjonalnie. Jak realizują te cele? Pas w spodniach jest szeroki, przeciągnięty gumką. Spodnie nigdy nie będą zbyt ciasne dla brzuszka, a plecy gołe podczas zabawy. Również nogawki są wykończone miękkim ściągaczem, tylko po to, by dziecko nie zachaczyło o nic nogawką, kiedy wspina się po drzewach, biega. Brak guzika pozwala na szybkie samodzielne założenie spodni, co jest bardzo wygodne w przedszkolu. Pas posiada regulację.

Inne
Inne
Inne
Inne
Inne