• Para pod czerwonym kocem
  10
  1
  - Przez cały rok, jak kraj długi i szeroki, grzeszymy w polskich sypialniach. Niestety nie nadmierną ilością sprośnych zabaw, ale tym, że kochamy się nobliwie, nudno i przewidywalnie. Trochę miziania tutaj, odrobina gmerania tam, i na koniec to, co zawsze, czyli on ma niewyszukany orgazm, a ona znowu została z niczym. Na szczęście raz do roku w Walentynki w naszym narodzie ożywa erotyczny duch – mówi Joanna Keszka z Barbarella.pl.
 • Walka o miłość
  1
  1
  Dla większości firm przygotowania do Walentynek rozpoczęły się już na początku roku. Kwiaciarnie kalkulują już teraz walentynkowe zyski. W prawie każdym spa i hotelu w Polsce można znaleźć pakiet weekendowy dla zakochanych. Restauracje szykują specjalne menu. Rynek przygotowuje się także z ofertą dla osób, które dopiero czekają na swojego Walentego/Walentynkę - dla singli. Single mogą przebierać w ofertach imprez i wyjazdów przygotowanych specjalnie dla nich. Czy jednak wszyscy równie ochoczo planują ten dzień? Największe w Polsce internetowe biuro matrymonialne, MyDwoje.pl zapytało swoich użytkowników o ich opinię na temat Dnia Zakochanych. Na ocenę Walentynek wpływa jednak nie stan cywilny, lecz... płeć.
 • Samotne Walentynki
  6
  Dostajesz gęsiej skórki na widok misiów, serduszek i róż, które opanowały wszystkie witryny sklepowe? Nadszedł luty, a z nim Walentynki. To święto, które wzbudza skrajne emocje, wielu je uwielbia, wielu nie znosi. Single przeważnie należą do tej drugiej grupy, bo właśnie z okazji Święta Zakochanych na każdym kroku mogą poczuć bolesne ukłucie smutku samotności. Aby wyjść naprzeciw tym, którzy za Walentynkami nie przepadają, lub nie mają z kim ich spędzić, portal eDarling przygotował miniporadnik - Najlepsze sposoby na samotne Walentynki.
 • Pocałunek
  3
  1
  Panowie o mniej zasobnych portfelach mogą odetchnąć z ulgą. Z okolicznościowych ankiet wynika, że 87 procent pań bardziej doceni w walentynki romantyczne gesty, niż drogie prezenty. W cenie jest więc pomysłowość i szczerość uczuć, a nie wydawanie pieniędzy.
 • Para w łóżku
  3
  Kwiaty, restauracja i szalejące w powietrzu feromony to gwarancja namiętnego wieczoru? Według raportu C-Date.pl Walentynki nie kończą się co roku w łóżku dla co drugiego Polaka! Czyżbyśmy byli skazani na Święto Bez Seksu?
 • List miłosny
  2
  List miłosny sprzed 60 lat znaleźli konserwatorzy zabytków między blokami trawertynu podczas prac w Koloseum. Na kartce w kratkę miłość ukochanej o imieniu Franca wyznał Domenico, a następnie ukrył list w murze amfiteatru.
 • Uwiedź swojego mężczyznę
  1
  Chcesz, by on wciąż szalał na Twoim punkcie? Skorzystaj z przygotowanych przez psycholog Danutę Gruszczyńską metod, a przez kolejne lata nie przyjdzie mu do głowy oglądać się za innymi dziewczynami. Uwiedź swojego mężczyznę. Nie tylko w Dzień Zakochanych.
 • Muzyka niewskazana na randkę
  Sącząca się w tle muzyka to obowiązkowy element nastrojowego wieczoru we dwoje. Chcecie zaimponować swojej drugiej połowie, stworzyć romantyczny klimat przy kolacji? Lepiej nie puszczajcie tych numerów...
 • seks
  2
  Jedna z walentynkowych tradycji? Utrata dziewictwa. To właśnie w święto zakochanych wiele nastoletnich par decyduje się po raz pierwszy uprawiać seks.
 • Każda miłość gdzieś się zaczęła...
  Konkurs na najbardziej romantyczną opowieść, która wiąże się z Ziemią Lubuską, ogłosił z okazji Dnia Walentynek Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze. Autor najlepszego opowiadania, będzie mógł zaprosić ukochaną osobę na romantyczny pobyt w SPA Morena w Łagowie.
 • W walentynkowy wieczór single też chcą się bawić
  1
  Jesteś przekonany, że single spędzają Walentynki z nosem zwieszonym na kwintę? Z badań wynika coś zupełnie innego!
 • Świętowanie Walentynek z przymusu nie ma sensu
  2
  20
  Żadnego świętowania Dnia Zakochanych, jeśli to ma być świętowanie z przymusu. Single tez mogą świętować – dzień dobroci dla siebie. W pracy lepiej zrezygnujmy z kubeczka z serduszkiem dla szefa. O tym, jak celebrować – bądź nie – Walentynki, opowiada w rozmowie z Dziennikiem.pl psycholog biznesu Izabela Kielczyk.
 • Premier Mateusz Morawiecki

  Morawiecki jednak nie spotka się z Chrzanowskim. Sasin: Nadzór premiera nad KNF nie jest w pełni realizowany

 • Ministerstwo Finansów

  Kontrola poselska w resorcie finansów. Cezary Tomczyk: Mamy do czynienia z nową grupą trzymającą władzę

 • Marek Chrzanowski

  Kim jest prawnik od Chrzanowskiego? Błyskawiczna kariera Kowalczyka

Zobacz więcej