• ~mmm
    (2014-03-17 11:13)
    Głupie rady!
    Nie koncentrować się na facecie, szkoda życia , czasu, myśli, .. Nie szukać innych na siłę, to następna trauma. Nienawiść niszczy, spala szczęście życiowe!
    Nie masz ogranicznika, jesteś wolna od sprzątania, gotowania, usługiwania, ... myśl i działaj dla swojego dobra, rób wszystko to co sprawia Ci przyjemność, bądź szczęśliwa, zadowolona, wesoła, to nie twoja wina że jego u twojego boku nie ma , to on na tym stracił, ... bądź zajęta, nie miej dla niego czasu, ...
    hulaj dusza piekła nie ma! Nareszcie nikt Cie nie ogranicza!
  • ~zona34latamalzenstwa
    (2015-08-29 22:43)
    Moj jeszcze maz zdra dził mnie z bratowa pozniej dwa razypanie zpracy teraźczekamna pozeww ktory zlozylam po wynajeciu dedektywa on nicjeszcze niewiekoniec zabawywkotka panowrsy toona
  • ~nef
    (2014-03-31 17:41)
    co za prymitywna istota pisała takie wypociny?
  • ~misiek
    (2014-03-13 06:32)
    To musiała napisać wyjątkowa suka o wyjątkowo niskim IQ.
    Kto jej płaci za wypisywanie takich bzdur?
    To jest chyba tak, jak ze spotami reklamowymi - im głupszy, tym lepszy.
  • ~Normalna
    (2014-03-13 08:16)
    Spanie z kimś przypadkowym z zemsty? A jednak niektóre Polki to rzeczywiście dziwki
  • ~WeWe
    (2014-03-13 06:28)
    co za bzdury aż żal :/
  • ~jogar
    (2014-03-12 10:23)
    Co za kretyńskie sposoby "zemsty".
    Szanująca się kobieta nie pójdzie i nie będzie się puszczać z kimkolwiek, a już zwłaszcza z przyjacielem czy bratem mężczyzny, który ją skrzywdził. Zrobiłaby z siebie szmat, dziwkę, kobietę.
  • ~Elena
    (2014-03-13 08:39)
    "przypomnieć mu o sobie" ... gdy mnie zobaczy, z daleka krzyczy PROWOKATORKA!!! . I co 5 sposobów poszło się imać!
  • ~Piujus_XII_Pacelli
    (2014-03-29 09:55)
    najlepij odgryźć mu JAJA na wielkanoc
  • ~dżejms
    (2014-03-12 09:21)
    Trzy z tych sposobów wymagają od kobiety posiadania mentalności dziwki. Jeśli jesteś w stanie przespać się z innym facetem tylko po to, by zemścić się na byłym, to gratuluję - dostałaś to, na co zasłużyłaś. Pozostałe są żałośnie małostkowe. Przygnębia mnie świadomość, że ktoś naprawdę wciela w życie te złote sposoby. Ponieważ to takie banalne zmieść osobę niewartą naszej miłości do kosza przeszłości i pójść dalej ze swoim życiem.