• ~normalny_pogada
  (2014-02-16 12:14)
  przecież równy podział obowiązków istnieje od dawna i ma sprawdza się dobrze, podział na obowiazki meskie i damskie. Przecież żaden mężczyzna nie oczekuje od swojej kobiety że będzie latać z wiertarka udarową, podwieszać nowy żyrandol, czy naprawiac kolanko pod zlewem.
 • ~Genitaliusz
  (2014-02-16 15:35)
  Ja też nie sprzątam i nie gotuję.
  Od tego jest żona i córki.
 • ~janinaH
  (2014-02-16 16:21)
  mężczyzna dzisiejszy to nie tylko nieudacznik który nie jest w stanie zapracować na rodzinę , żona jest zmuszona pójść do pracy i zarabiać na dom , ale zwykły leń i cwaniak który wykorzystuje swoją kobietę na każdym miejscu i o każdej porze doby .
  Kobiety nie dajcie się tak wyeksploatować zużyć jak mężczyzna by chciał .
  On za to nigdy nie podziękuje ani nie doceni kiedyś gdy już się wypalicie a szybko to nadtopi przy takich obowiązkach on kopnie was w tyłek i będzie szukał i marzył o nowej miłości z młodą dziewczyną , bez pardonu powie że on chce założyć nową rodzinę .Proponuję kopnąć go w zwisającą cześć ciała i zadbać o swoją urodę i zdrowie .
 • ~rob
  (2014-02-16 19:23)
  Mówicie o patologii. W normalnych rodzinach ludzie, którzy się kochają pomagają sobie do końca życia!
 • ~Joanna
  (2014-02-16 22:38)
  hej, normalny_pogoda---
  a niby dlaczego kobieta nie ma latac z wiertarka czy repereowac kolanko pod zlewem?! Czy ty zyjesz w XIX (czy wczesnejszym) wieku? Ja tam prawie wszystkie naprawy w domu robie sama , i ani mnie korona z glowy nie spadla, ani mojemu mezowi, jesli przeleci mieszkanie odkurzaczem,czy zrobi pranie. Dawno minal "tradycyjny" podzial obowiazkow domowych.
 • ~pp
  (2014-02-17 01:09)
  Równouprawnienie to by było, gdyby kobieta obowiązkowo odbywała służbę wojskową i walczyła na wojnie z bronią w ręku, a mężczyzna chodził w ciąży i rodził co drugie dziecko. Szanowne panie, jak jesteście zbyt słabe fizycznie to należy zapisać się na kurs kraw magi zamiast biadolić feministkom o swojej słabości. Po takim kursie zdrowo przyłożycie każdemu chłopu jaki się wam nawinie. Nie pożałujecie.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.