• ~będzie swoje knigi czytać
    (2013-10-28 16:21)
    Już niedługo, jak mężuś dostanie w dupę,
    to i sukienki zabiorą !!!
  • ~Polon
    (2013-11-07 09:34)
    Tusk ma zone, dzieci, prace, samochod, prawo jazdy, konto w banku.
    Klamczynski ma kota.
  • ~Canada
    (2013-10-24 02:33)
    To tylko Polakow Stac na taka krytyke nic innego nie umieja.
  • ~POczety inaczej
    (2013-10-24 02:03)
    makdonald zaczal i skonczy w kominie !!! TRYBUNAL STANU I CZAPA !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-24 08:38)
    Tusk normalny czlowiek ma zone dzieci prawo jazdy pracowal i pracuje...
    a mikro prezes ma tylko kota i swiruje...!
    komuszek nigdy uczciwie nie pracowal...
  • ~DAV
    (2013-10-24 09:05)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-10-24 08:38

    Tusk normalny czlowiek ma zone dzieci prawo jazdy pracowal i pracuje...

    Tusk nie pracuje dla Polski , tylko sabotuje - a to roznica !
  • ~sigg666999
    (2013-10-24 09:13)
    Po co takie ksiazki pisac? Prawdy calej Pani T. nie napisze , a nawet gdyby napisala to po co takie wywlekanie prywatnych brudow...Nie poprawi to ich zwiazku. Kupi te ksiazke kilka bab z "magla", wiec pieniadze beda niewielkie. Czy tej panii naprawde potrzebne jest dodatkowe 15 minut slawy? Premier Tusk to nie moj idol (kiepski z niego premier, ale przeciez po 1989 zadnego wybitnego nie bylo) , jednak zycze Tuskom duzo osobistego szczescia jako ludziom.
  • ~andy
    (2013-10-24 09:23)
    Gosia wystrojona fiu fiu i wszystko za moje podatki !!!
  • ~też zona ale nie Tuska
    (2013-11-06 18:40)
    czy naprawdę ciągle musimy czytać o Pani Tusk kimże ona jest komu pomogła jako premierowa a tu wielka książka o jej życiu - kogo to obchodzi- autobiografie piszą ludzie wybitni a Ona?...proszę przestańcie o niej pisać , już z Faktu zrezygnowałam bo publikuje jej wspomnienia , błagam, nie ma ciekawszych tematów
  • ~Danka
    (2013-11-07 05:34)
    Chyba jej prasa nie lubi, bo pokazując tę kobicinę tak często naraża ją na falę krytyki. Przecież Tuskowa nie nadaje się do pokazywania, a jeszcze bardziej do czytania! Całkowity brak klasy i charakteru. Przedtem raczyli nas beznadziejną córeczką, a teraz jej mamusią. Oby Tus jak najszybciej stracił władzę, bo może nie będzie w mediach tej koszmarnej rodzinki.