• ~krzyhoo1
    (2013-08-18 15:27)
    oportunista vs opozycjonista
  • ~misakasa
    (2013-08-18 16:52)
    ignorant <> ignorować
  • ~ślozu
    (2013-08-20 21:09)
    ~jazu, powiedz mi co to jest pulgluwek?
  • ~rutea
    (2013-08-20 20:59)
    Moja znajoma mówi:"teraz będzie długi wiking"(zamiast weekend);kiedyś mając na myśli bakalie powiedziała "fekalie"
  • ~Alexis
    (2013-08-20 20:22)
    Słyszałam w tv "orginalny" i "półtorej roku"
  • ~t.runo
    (2013-08-19 14:04)
    Najlepsze jest bynajmniej
  • ~SOKULAR
    (2013-08-19 13:11)
    Dodała bym tu jeszcze rozpowszechnione zamiast "trudno"-ciężko!!!ciężko sobie przypomnieć,ciężko wywnioskować,ciężko napisać...jesteśmy krajem siłaczy=ciężarowców.Przeprośmy słowo -trudno i używajmy go.Także zamiast czas,używamy "długość"np.ciąży-CZAS 9 miesięcy - nie "długość" ciąży 9 bo ileś metrów ciąży???,jednostką długości jest metr,cm,mm...)
  • ~jazu
    (2013-08-19 06:40)
    pan chrabja to tez pulgluwek - bo mowil kiedys o "konkursie palem"
  • ~stszemeszna
    (2013-08-18 22:20)
    Bardzo celne uwagi! Wielu z tzw "ludzi publicznych" używa błędnych określeń z listy wymienionych. Dobrze, że "owszem - bynajmniej" nie gości już tak nagminnie w wypowiedziach.

    A teraz idę "sformułować" nową partię.

    Cześć!
  • ~urke ohydnik
    (2013-08-18 20:21)
    Dobrze ,że to jest w "kąciku" dla kobiet. Wiadomo, że kobieta ma mniejszy mózg i jest generalnie głupsza od mężczyzny. Najczęściej myli wyrazy, a jeszcze częściej łóżko męża z łóżkiem kochanka. Kobiety to generalnie półmózgi i rozpustnice.
  • ~amadeusz
    (2013-08-18 20:08)
    A te wstrętne pisory, wszędziie muszą politykę wepchnąć
  • ~piksel
    (2013-08-18 19:59)
    A co z "bynajmniej" używanym jako "przynajmniej"?
  • ~kibic
    (2013-08-18 14:32)
    Jednak Amerykanie maja racje, ze Polacy to najglupszy narod na swiecie !!
  • ~misakasa
    (2013-08-18 18:02)
    won(wynocha)<>wąty/wonty (protest/wątpliwości, ponoć z gwary częstochowskiej)
  • ~ja, znowu ja...
    (2013-08-18 12:48)
    Drogi "mkk" oraz drogi "Nazat"...

    A nie przyszło jakoś do głowy, że redaktoŻyna napisałem celowo?

    Pozdrawiam...
  • ~Nazat
    (2013-08-18 11:11)
    ... i uczyć się na błędach...
  • ~Nazat
    (2013-08-18 11:09)
    On, czyli autor "adaptacji" jest na 99 % wyborcą PeO, to widac, słychac i czuć. POdobnie ten od "redaktoŻyny". Nie od dzisiaj mówi się o nicxh: "matoły" albo zdrobniale: "matołki". Ludzie wiedzieli o tym 7 lat temu nazat... Ale może lepiej brzmi bez "nazat".Jasne, że bez
    Trzeba myslec, panowie, trzeba mysleć...
  • ~S PRACY MAGISTRANTA HISTERYKA
    (2013-08-18 10:32)
    Onegdaj adaptowałem afektawny żont i sformułowałem formułę i większe Podatki tym taniej ma społeczeństwo minitujące o niższy statut majątkowo statutuwy
  • ~misiek
    (2013-08-18 10:23)
    Już MikoŁaj z Nagłowic pisał o Polakach niepochlebnie...
  • ~ZUZIA
    (2013-08-18 10:25)
    ŻENADA! JAK ZWYKLE "KTOŚ" KTO NAPISAŁ NIE PRZECZYTAŁ TEKSTU. MOŻE TO PISAŁO DZIECKO... np. z 4d. Cudze dzieci można tylko ADOPTOWAĆ.

Może zainteresować Cię też: