Paulina Młynarska ma ogromny problem z hejtem. Powody? M.in. otwarte wyrażanie poglądów feministycznych...

| Aktualizacja:

Dziennikarka podkreśla, że spiralę nienawiści wobec znanych osób systematycznie nakręcają media. Publikowane przez nie artykuły bowiem często redagowane są w taki sposób, by ukazać kogoś w najgorszym świetle, a co za tym idzie – sprowokować internautów do obraźliwych komentarzy, wulgaryzmów, a nawet gróźb. Bliscy dziennikarki, jak również ona sama niejednokrotnie padali ofiarą hejterów, którzy nie powstrzymali się nawet wtedy, kiedy jej ojciec leżał ciężko chory w szpitalu.

wróć do artykułu
 • ~Make me proud
  (2019-03-21 14:11)
  I tu trafienie w sedno. Zamiast atakować zwykłych ludzi tą głupią "mową nienawiści" zacznijcie zatapiać spin docktorów hejtu, czyli te wszystkie kolorowe szmatławce sterujące emocjami tłumów w jednym wiadomym kierunku.
 • ~Bartek
  (2019-03-21 21:10)
  Kto sieje wiatr,ten zbiera burzę,więc teraz nie narzekaj!
 • ~Starszy pan
  (2019-03-22 17:19)
  Pani Paulino co z heterow ? Pani robi dobra robote ,i to jak inteligentnie.
 • ~~nikt
  (2019-03-24 22:15)
  Lubię piosenki ojca tej Pani. Jej życie nie obchodzi mnie w najmniejszym stopniu, a cały czas o niej słyszę. Jeżeli chce Pani mieć spokój trzeba dać innym odetchnąć do siebie.
 • ~PANI PAULINO!
  (2019-10-03 11:56)
  PANI PAULINO!!!! NIECH PANI UŻYJE SWOICH WPŁYWÓW JAKO FEMINISTKA.....I SPOWODUJE,ABY ZNIKNĘŁO W KOŃCU WCIĄŻ NAMOLNIE POJAWIAJĄCE SIĘ ZDJĘCIE VOGUA ,NA KTÓRYM JEST ...ŚPIĄCA LADY DIANA na gali w 1981 roku!!!! TO JEST OBRZYDLIWE I STRASZNIE MI PRZYKRO,ŻE SZANOWNA REDAKCJA ZAMIEŚCIŁA TAKIE ZDJĘCIE TYLE LAT PO ŚMIERCI DIANY!!! TAKIE ZDJĘCIE!!!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: