Samoakceptacja to fikcja? Na Instagramie (i nie tylko) trwa obsesja płaskiego brzucha tuż po ciąży

| Aktualizacja:

Oswajanie ciała zmienionego po ciąży - po co to komu, skoro tak naprawdę kobiety marzą tylko o tym, by jak najszybciej wrócić do dawnej sylwetki?

wróć do artykułu
  • ~myślenie nie boli
    (2018-03-18 17:05)
    Brzuch ciazowy to prywatna sprawa ludzi oczekujacych dziecka. Rozumiala to ludzkosc przez ponad 120- 130 lat (odkad robi sie zdjecia), ale tylko w ostatnim 20, 30 -leciu ludzkosc tak upadla (a zwl. kobiety), ze konkuruja ze soba, ktora wiecej golizny i golego brzucha pokaze - niestety, zapomnialy wartosc znaczenia slow takich jak skromnosc, dyskrecja, prywatnosc..
  • ~uofca baranuf
    (2018-03-17 12:43)
    Focie na społecznościówkach dowodzą nieskrępowanej pandemii ytongów. Ytong? To taki nowoczesny pustak, rzecz jasna fit. Smajl pliiiiz, bede focił!
  • ~LAS
    (2018-03-18 20:32)
    Ludzie, nie macie większych problemów??? Czy naturalna kobieta po urodzeniu dziecka nie jest przepiękna ??? Zdrowa kobieta urodziła zdrowe dziecko to jest wspaniałe wydarzenie !!!. Cieszmy się jej wielkim szczęściem. Dlaczego musimy jako społeczeństwo wszystkich i wszystko krytykować??? Ceńmy dobry charakter, zdolności, ambicje, pracowitość, zdrowie fizyczne i psychiczne naszych fantastycznych kobiet, a nie koncentrujmy się na drobnych niedoskonałościach. Dopiero jak człowieka zaatakuje śmiertelna choroba zrozumiemy, że nie idealny wygląd, ale dobre zdrowie są najważniejsze !!!
  • ~obseerve
    (2018-03-17 10:00)
    Raz uzyte cialo nadaje sie do dalszego UZYWANIA ! nie myslec wiecej o "Podrywach " nastepnych GLUPOLI!!!!
  • ~Uuu
    (2018-03-23 08:56)
    Co za czasy, teraz jest ważniejsze kto jak wygląda a nie co ma w głowie
  • ~wybuch w salonce i trzy na skrzydle
    (2018-03-18 14:40)
    Autorka tego artykułu ma pewnie wst rętny obwisły i pomarszczony brzuchol i stąd te kompleksy!
  • ~obseerve
    (2018-03-21 08:01)
    Nie przejmujcie sie baby ! nogi Ida na bok i-brzuch chlapal bedzie radosnie przy uzywaniu sie -nie myslcie o nowym wojtusiu ,zostancie przy juz przyzwyczajonym to i udreka psychiczna minie
  • ~fit
    (2018-03-17 16:16)
    Wiszacy brzuch jest obrzydliwy. Czy to dziwne?
  • ~feminista
    (2018-03-17 18:20)
    A wystarczyło PO jechać na Słowację, 5 minut wstydu i brzuch płaski PO zostaje !
  • ~doświadczona
    (2018-03-22 16:33)
    Statystycznie co 10-ta z nas zapadnie kiedyś na cukrzycę. Zapewniam, że odpowiednia poduszeczka tłuszczowa na brzuchu znacznie poprawia komfort podawania insuliny. Czasem niestety(zwykłe zapalenie żył w podudziach) może zdarzyć się potrzeba podawania leków przciwzakrzepowych - też w brzuch!. u chudzielców - horror!
  • ~Izaaa
    (2018-03-22 10:43)
    Super, że w końcu zaczyna się o tym mówić ;) Że nie ma sensu się katować dla wyimaginowanych kształtów z instagrama, bo to wystudiowane pozy! Ja zaczęłam zwracać uwagę na to co jem i więcej się ruszać. Korzystam z diety pudełkowej Jedzenie Marzenie i czuję się zdecydowanie lżej i mam więcej energii, a jedzenie znów sprawia mi przyjemność :)
  • ~Judyta
    (2018-12-03 08:42)
    Również miałam problem z płaskim brzuchem po ciąży i zastosowałam zabieg z Emerge-laser nieablacyjny. Pozbyłam się tkanki tłuszczowej bezboleśnie. Mogę polecić miejsce gdzie robiłam bo bardzo byłam zadowolona z nich Ego Med Spa w Krakowie.
  • ~Krystyna
    (2018-11-03 10:33)
    Robiłam zabieg z mezoterapii na rozstępy i bardzo dobre efekty uzyskałam, po zabiegach nie mam juz tego problemu. Bardzo fajnie mi zrobiono zabieg i doradzono , jak najbardziej moge polecić Akademię Medycyny Estetycznej Ursynów.
  • ~Anna
    (2018-09-30 14:16)
    Jeżeli chodzi o modelowanie sylwetki to polecam Klinikę Magnuccy, sama do nich chodzę na tego typu zabiegi i jestem bardzo zadowolona.

Może zainteresować Cię też: