Katarzyna Walter o romansach dojrzałych kobiet z młodzikami: Chrzanię, że to nieobyczajne!

| Aktualizacja:

Aktorka nie widzi problemu w związkach kobiet z młodszymi partnerami. Uważa, że wiele Polek marzy o takiej relacji, boi się jednak do tego przyznać. Zdaniem Katarzyny Walter taki romans sprawia, że starsze kobiety czują się wciąż atrakcyjne i nie poddają się fizycznej i mentalnej ociężałości. Sama również związałaby się z młodszym mężczyzną.

wróć do artykułu
 • ~Dojrzała kobieta
  (2017-02-28 14:10)
  Jestem młoda duchem....młodsza niż niejedna sfrustrowana młoda kobieta. Mam lat ...64....partner 37...inteligentny, kulturalny, poważniejszy jak na swój wiek :) Jakoś mentalnie się to wyrównuje, mamyno czym z sobą rozmawiać. Do tego...sex jak dla mnie...najlepszy w życiu, świadomy, cudny. On też chwali. Pokonuje setki km od 1,5 roku by miło razem spędzać weekendy. Póki co...chwilo trwaj! :-)
 • ~Seksuolog
  (2016-12-11 20:16)
  W starym piecu diabeł ogień pali. Bezwstydne starocie byle zaspokoić nadmierne do wieku potrzeby seksualne.
 • ~Bambo
  (2017-03-05 10:16)
  I tylko tyle wpisów po tej wiadomości? Babcie piszcie o swoich śnionych kochankach. Kochajcie jak macie możliwość. Niech młodsi dowiedzą się jak seks wygląda, podany na tacy. Niech wiara czyni cuda w nas samych, tylko trzeba chcieć, a nie mówić żem próchno. 73-latek. Babcie do dzieła!!!
 • ~Gość21
  (2018-03-30 21:11)
  Babcie zachodźcie przy okazji w ciążę, a zadziwicie wszystkich !

Może zainteresować Cię też: