Ewa Minge: Zostałam poddana aborcji. Mądrzy lekarze zdecydowali za mnie

Po ostatnim wyznaniu Krystyny Jandy, kolejna gwiazda postanowiła opowiedzieć o dramacie z przeszłości. Ewa Minge również była w ciąży, która zagrażała jej życiu. Lekarze, bez jej wiedzy podjęli decyzję o aborcji.

wróć do artykułu
  • ~cham
    (2016-10-02 08:27)
    następna jandowata. one zrobią wszystko, żeby tylko o nich napisali.
  • ~Bzdury wygadyjesz
    (2016-10-03 18:06)
    A skad wzielas plemniki? Kupilas na Alegro? Nie wierza, ze Ci ktos dal za darmoche.
  • ~ciocia
    (2016-10-03 12:09)
    Czyżby wszystkie celebrytki były chore na ciąże, tak jak wszystkie norweskie biegaczki są chore na astmę ?
  • ~ktoś
    (2016-10-01 11:25)
    Chyba to chodziło o twój mózg?
  • ~marian
    (2016-10-02 01:57)
    ta kobieta straszy swoim wygładem, po co toto pokazują
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2016-10-03 12:05)
    No to z okazji protestu ogłaszam konkurs dla celebrytek ? Która najwięcej razy się wyskrobała !
  • ~ADDFGHKL
    (2016-10-08 23:22)
    Straszni ludzie lubią obrzucać innych błotem . Komentarze niektóre sięgają dna i słabej formy wypowiedzi oraz ubogie słownictwo możecie coś poczytać np. książki z dziedziny kultury wtedy słownictwo będzie bardziej bogatsze i wyszukane słabe i jeszcze raz słabe niektóre komentarze wtedy porozmawiamy na innym poziomie . Pozdrawiam Wszystkich i życzę wzajemnego szacunku do innych.
  • ~ja
    (2016-10-01 13:01)
    Kobieto o czym Ty mówisz to przeciez oczywiste że lekarze tak muszą i w dalszym ciągu będą musieli postepowac to nie ma nic wspolnego nawet z najbardziej restrykcyjnym prawem
  • ~byku
    (2016-09-30 19:38)
    Wszyscy teraz się przyznają, że skrobali.Czekam na środę.
  • ~M
    (2016-10-01 09:20)
    Ja czekam na tę,co żre sałatki.
  • ~kizak
    (2016-10-07 09:39)
    gwiazda - dla kogo- chyba dla lewackich bezmózgów
  • ~40+
    (2016-10-05 08:36)
    Pani Ewo, jest pani moją rówieśniczką, jesteśmy z tego samego rocznika. W tym czasie o ktorym pani piszę, pierwsze USG robiłam dopiero w 5 miesiącu ciązy, bo jeszcze medycyna nie była tak roziwnięta, pani może robiła wcześniej , gdzies w prywatnej klinice, bo panią było na to stać. Ja robilam w przychodni rejonowej. Pierwszy raz usłyszalam bicie serca dziecka w 2 drugim miesiącu ciąży i to mi miało wystarczy że dziecko żyje. Z USG niewiele się dowiedzialam, bo lekarz nie był wylewny, owszem pokazał mi głowkę, kręgosłup, serce i ogólnie tułów,a co z rączkami, nóżkami? tego już nie wiedzialam. Ostatnie USG miałam dopiero w szpitalu 2 tygodnie przed porodem, lekarz tylko okreslił, że dziecko może ważyć ok. 3-4 kg. Ale chodzi mi o to, ze dziś medycyna jest na tyle roziwnięta, ze 8 tygodniowa ciąża to już wiemy,że nie jest zlepkiem komórek, tylko maluśki człowieczek. W pani przypadku też lekarze mogli wyciągnąć błędne wnioski, ciąża mogla być zdrowa tylko ,że mógł pani organizm tak zareagować, albo zaszła pani wciążę po jakims przeziębieniu, grypie czy przeforsowaniu organizmu, no ale stało się jak się stało.
  • ~Piora
    (2016-10-05 19:06)
    Ale se te dwa piora na czerepie nastroszyla.
  • ~heniekzezlotowa
    (2016-10-06 14:41)
    .......................usta na wskroś muzyczne,waginalne i wszystko wiadomo