Ewa Minge: Zostałam poddana aborcji. Mądrzy lekarze zdecydowali za mnie

Po ostatnim wyznaniu Krystyny Jandy, kolejna gwiazda postanowiła opowiedzieć o dramacie z przeszłości. Ewa Minge również była w ciąży, która zagrażała jej życiu. Lekarze, bez jej wiedzy podjęli decyzję o aborcji.

wróć do artykułu
  • ~ADDFGHKL
    (2016-10-08 23:22)
    Straszni ludzie lubią obrzucać innych błotem . Komentarze niektóre sięgają dna i słabej formy wypowiedzi oraz ubogie słownictwo możecie coś poczytać np. książki z dziedziny kultury wtedy słownictwo będzie bardziej bogatsze i wyszukane słabe i jeszcze raz słabe niektóre komentarze wtedy porozmawiamy na innym poziomie . Pozdrawiam Wszystkich i życzę wzajemnego szacunku do innych.
  • ~kizak
    (2016-10-07 09:39)
    gwiazda - dla kogo- chyba dla lewackich bezmózgów
  • ~heniekzezlotowa
    (2016-10-06 14:41)
    .......................usta na wskroś muzyczne,waginalne i wszystko wiadomo
  • ~Piora
    (2016-10-05 19:06)
    Ale se te dwa piora na czerepie nastroszyla.
  • ~40+
    (2016-10-05 08:36)
    Pani Ewo, jest pani moją rówieśniczką, jesteśmy z tego samego rocznika. W tym czasie o ktorym pani piszę, pierwsze USG robiłam dopiero w 5 miesiącu ciązy, bo jeszcze medycyna nie była tak roziwnięta, pani może robiła wcześniej , gdzies w prywatnej klinice, bo panią było na to stać. Ja robilam w przychodni rejonowej. Pierwszy raz usłyszalam bicie serca dziecka w 2 drugim miesiącu ciąży i to mi miało wystarczy że dziecko żyje. Z USG niewiele się dowiedzialam, bo lekarz nie był wylewny, owszem pokazał mi głowkę, kręgosłup, serce i ogólnie tułów,a co z rączkami, nóżkami? tego już nie wiedzialam. Ostatnie USG miałam dopiero w szpitalu 2 tygodnie przed porodem, lekarz tylko okreslił, że dziecko może ważyć ok. 3-4 kg. Ale chodzi mi o to, ze dziś medycyna jest na tyle roziwnięta, ze 8 tygodniowa ciąża to już wiemy,że nie jest zlepkiem komórek, tylko maluśki człowieczek. W pani przypadku też lekarze mogli wyciągnąć błędne wnioski, ciąża mogla być zdrowa tylko ,że mógł pani organizm tak zareagować, albo zaszła pani wciążę po jakims przeziębieniu, grypie czy przeforsowaniu organizmu, no ale stało się jak się stało.
  • ~Bzdury wygadyjesz
    (2016-10-03 18:06)
    A skad wzielas plemniki? Kupilas na Alegro? Nie wierza, ze Ci ktos dal za darmoche.
  • ~ciocia
    (2016-10-03 12:09)
    Czyżby wszystkie celebrytki były chore na ciąże, tak jak wszystkie norweskie biegaczki są chore na astmę ?
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2016-10-03 12:05)
    No to z okazji protestu ogłaszam konkurs dla celebrytek ? Która najwięcej razy się wyskrobała !
  • ~cham
    (2016-10-02 08:27)
    następna jandowata. one zrobią wszystko, żeby tylko o nich napisali.
  • ~marian
    (2016-10-02 01:57)
    ta kobieta straszy swoim wygładem, po co toto pokazują
  • ~marsz fioletowy
    (2016-10-01 23:42)
    teraz sie okaze ze co roku 200 tys Polek jest w ciazy zagrazajacej zyciu hehe..... nikt nie ma prawa wtracac sie w tak prywatne, osobiste, intymne sprawy czlowieka jak jego rozrodczosc, na szczescei tuz przy granicach Polski sa setki legalnych klinik aborcyjnych, obsluga w j, polskim, ceny przystepne... i Polki moga same zdecydowac czy chca urodzic czy nie
  • ~ziook
    (2016-10-01 14:00)
    A cóż to za sabat czarownic? Nie ma się czym chwalić.
  • ~Bandziorek.
    (2016-10-01 13:11)
    Drogie Panie. Jezeli myslicie że życie bez konczyn lub jakaś inna nieuleczalną dolegliwością jest super to powodzenia.A wszystkim sprzeciwiajacym sie życzę zostac mamą. babcią urodzonego dziecka po zbiorowym gwalcie.Puznie możecie chwalic sie dzieckiem .ze jest tak cudowne , w koncu robilo go kilku facetów.
  • ~ja
    (2016-10-01 13:01)
    Kobieto o czym Ty mówisz to przeciez oczywiste że lekarze tak muszą i w dalszym ciągu będą musieli postepowac to nie ma nic wspolnego nawet z najbardziej restrykcyjnym prawem
  • ~ktoś
    (2016-10-01 11:25)
    Chyba to chodziło o twój mózg?
  • ~ziolo
    (2016-10-01 10:28)
    jeszcze troche a okaze sie ze wiekszosc aktorek i innych swiecznikowych tzw.,,dam ,,mialy problemy z ciazami zagrazajacymi zyciu,poprostu zwykla blazenada,wszyscy uczestniczacy w czarnym marszu maja zaburzenia psychiczne i na to nie ma lekarstwa,janda gdyby dostala kase na swoj teatrzyk z pewnoscia w nosie mialaby ten marsz jak wiele innych dewotek zyjacych za peowskie pieniadze.
  • ~M
    (2016-10-01 09:20)
    Ja czekam na tę,co żre sałatki.
  • ~Hanna
    (2016-10-01 04:36)
    Fanatyczne kobitki Pisu: czy wiecie, ze waszymi macicami rzadzi bezdzietny gnom?
  • ~byku
    (2016-09-30 19:38)
    Wszyscy teraz się przyznają, że skrobali.Czekam na środę.
  • ~viola63
    (2016-09-30 19:24)
    Te komentarze są przerażające, aż się nie chce wierzyć, że kobieta w taki sposób odnosi się do drugiej kobiety. Nigdy nie poddałaby się aborcji, ale doskonale rozumiem trudne decyzje kobiet, którym los nie oszczędził takiego doświadczenia. Popieram wszystkie celebrytki, a przede wszystkim "zwykłe" kobiety, które mają odwagę upomnieć się o swoją godność. Żałuję, że ze względów zdrowotnych nie będę mogła wyrazić swego poparcia osobistym udziałem w proteście.