Nie do wiary! Kobiety obnażają biusty przed wnukiem miliardera. WIDEO

| Aktualizacja:

Ile jesteśmy w stanie zrobić dla pieniędzy? 16-letni wnuk rosyjskiego miliardera - Grigorij Mamurin - udowadnia, że bardzo dużo. Zahamowania znikają bardzo szybko, gdy w grę zaczynają wchodzić pieniądze...

wróć do artykułu
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-06-26 05:37)
    Też mi coś. Większym wstydem jest mieć włosy pod pachami, niż pokazać gołe cycki.
    Ale z was ciemnogród.
  • ~hjkjh
    (2015-06-25 23:30)
    pozdrawiamy feministki!
  • ~prostaki
    (2015-06-25 18:29)
    Na glupote nie ma rady !
  • ~władimir władimirowicz
    (2015-06-25 16:10)
    ruskie k-rwy.
    a chopaczke-albo będzie następnym prezydentem tego wspaniałego cywilizowanego krajualbo go znadja .na wysypisku śmieci.
  • ~mr Ed
    (2015-06-25 15:32)
    Niestety smutna prawda

    Panie a raczej młode jeszcze naiwne dziewczyny krygują się
    W miarę dorastania odchodzą od zasad dla zasady pieniędzy

    Praktycznie chyba każdą kobietę można na chwilę kupić ?

    Trochę cierpliwości czasem trochę więcej czasu ,i delikatnie dojeżdżamy do celu

    W miarę upływu czasu kobiety coraz bardziej doceniają kasę !
    A propos
    Co myśli stara kura uciekając przed młodym kogutem ? ? ?

    o jeju jeju czy ja nie za szybko uciekam ?
  • ~wigraszek
    (2015-06-25 14:31)
    biusty czy pryszcze?
  • ~Q
    (2015-06-25 13:42)
    polki nie są inne...
  • ~pucinka
    (2015-06-25 13:34)
    ******** żopy.
  • ~oko
    (2015-06-25 12:22)
    Normalna, szanująca się kobieta po takiej propozycji daje *********** strzała w głupia gębę i dzwoni na policję. A co robią curvy? To co widać na filmie.
  • ~Pio
    (2015-06-25 11:55)
    I w tym momencie biorą w łeb wszystkie zarzuty feministek, że kobiety się uprzedmiotawia, poniża itp. One same to robią dla osiągnięcia kożyści (zazwyczaj finansowych). Gdyby miały godność, którą ponoć mężczyźni im odbierają, to wszystkie by odmówiły, a co niektóre sprzedały kolesiowi plaskacza.
  • ~Sorry bardzo....
    (2015-06-25 11:30)
    To jest przykład traktowania człowiek, przez człowieka w obecnej Rosji. Nie mam nic przeciwko rozdawaniu pieniędzy, ale poniżania drugiego człowieka przez nowobogackich oligarchów i ich potomstwo za pieniądze nie akceptuję. Oligarchowie w Rosji zapominają , że okradli społeczeństwo rosyjskie aby uzyskać obecną pozycję społeczną i materialną.
  • ~Bulba
    (2015-06-25 10:09)
    ********** są wszędzie.
  • ~Mr Ed
    (2015-06-25 09:33)
    Nie rozumiem tej sensacji , właściwie braku sensacji

    To prawda znana od lat kobiety i pieniądze są nierozłączne
    Chyba wszystkie kobiety zwracają uwag na pieniądze partnera
    Prawie wszystkie można kupić (chociaż nie wszystkie chciałbym kupić ! )
    To raczej kwestia wysokości kwoty i sposobu w jaki się tą ofertę składa
    Wątpiącym polecam film ,,Niemoralna propozycja ,, z R Redfordem
    Tylko młodziutkie i bardzo naiwne będą protestowały przed taką opinią