Dyskryminacja płci to mało powiedziane: skandaliczny żart Bartka Węglarczyka

| Aktualizacja:

Są takie słowa, które nigdy nie powinny paść. To, co powiedział dziś Bartosz Węglarczyk na antenie Dzień dobry TVN, bez wątpienia zalicza się do tych "zakazanych stwierdzeń".

wróć do artykułu
  • ~wasyl..
    (2012-01-25 16:32)
    Ubijem jewo kak sabake..
  • ~Pozdrawiam Ukraińców
    (2012-01-25 21:20)
    Celebryta III RP oto buractwo dziadowskiego TVN-u
  • ~skandal
    (2012-01-26 05:44)
    a ja na antenie powiem "Kupa" i będzie skandal, że Tomek Kowalski powiedział "kupa", tylko kim jest ten Tomek Kowalski to nikt nie wi, ale że kupa powiedział to jest skandaliczne
  • ~Robnad
    (2012-01-26 00:04)
    wiecie ,że ten buc ,jak i inni POkemońscy głosiciele "prawdy",już od lat nie funkcjonują na Salonie 24?
    za to używa sobie niejaki "grow",idiota do POkemońskiej POtęgi,z tego forum.
    wielbiciel RR-K.
  • ~qsc
    (2012-01-25 23:39)
    matołek
  • ~eugene
    (2012-01-25 23:18)
    Niestety to nie byl zart to bylo zwykle chamstwo. Mogl je tylko wypowiedziec cham do kwadratu.
  • ~observ
    (2012-01-25 23:17)
    Tempak jakiś. Pół życia robi na zmywaku bo inaczej trudno określić jego "karierę" w Moskwie dla wybiurczej, orgie intelektualne z krupą, rusin czy pinkowskom
  • ~trol
    (2012-01-26 17:19)
    Prostactwo i TVN
  • ~motek
    (2012-01-25 22:49)
    tvn to banda łobuzów
  • ~Pewny
    (2012-01-25 22:49)
    Najchętniej zatrudnia je wierchuszka g...wyborczego, oczywiście za psie pieniądze. Po prostu stwierdził to co widzi u siebie w domu i w domach kumpli z byłego miejsca tzw. pracy.
  • ~bruno
    (2012-01-25 21:59)
    Tu się zgadzam .Ten chłop to straszny burak.Jego zachowanie na antenie,kojarzy mi się z obecnością na wiejskim weselu.I żadnych tam przeprosin w imieniu całego narodu.Walnął gafę,to niech przeprosi swoją sprzątaczkę.
  • ~Boryna
    (2012-01-25 21:37)
    tako rzecze pan burak.
    panisko
  • ~Awatar
    (2012-01-25 21:31)
    Ten pan, wiecznie nieogolony i niechlujny do przesady "robi za dziennikarza intelektualistę". Zawsze go jednak podejrzewałem o bufonadę i sztuczność, ale okazało się, że jest jeszcze gorzej to zwyczajny prostak nie potrafiący uszanować ludzi, któzy przjeżdżają do Polski za chlebem, tak jak my Polacy jeździliśmy i jeździmy od wieków na zachód. Jeśli pozostanie dalej na wizji, będzie to oznaczało, że i jego przełożeni sa z tej samej gliny. Ohyda! I takie coś kreowało ludzkie losy pracując w Gazecie Wyborzej. Może to nie przypadek?
  • ~gurek
    (2012-01-25 21:26)
    Powinien być natychmiast wypyerdzielony z TVN-u ten szmaciarz.
    Żeby takie buractwo zatrudniać w mediach!
    Kartofel do kwadratu.
  • ~TFU
    (2012-01-25 21:24)
    Jaka stacja - tacy goscie... Kto tu sie zniesmacza ? Bo mnie najbardziej to, że ktokolwiek jeszcze te kłamstwa i manipulacje ogląda...i
  • ~burrak
    (2012-01-25 21:14)
    Przepraszam naród Ukraiński za naszego polskiego chama. Jest wyjątkiem. Wiemy dobrze - i Wy i my, że zawsze znajdzie się gnida, która nasra na środku domu. A przecież naszym domem nie jest świat pomiędzy rzeką i rzeką, ale naszym domem jest cała Ziemia. Pozdrowienia dla Narodu Ukraińskiego.
  • ~Zygfryd z Andrychowa
    (2012-01-26 11:54)
    Okazuje się, że można być wykształconym, oczytanym, ale jednoczesie gruboskórnym chamem, któremu słoma z butów wychodzi. Pan Węglarczyk powinien przeprosić wszystkie kobiety pochodzenia ukraińskiego, które pracują w polsce i napewno nie robią tego dla swojej przyjemności. A sprzątanie nie jest czymś hańbiącym panie Bartoszu.Wstyd przynosi pan takimi wypowiedziami.
  • ~POdode
    (2012-01-25 20:15)
    Za podobną seksistowską "wpadkę" amator podglądactwa lesbijek poleciał na pysk. Podobne standardy powinny być zastosowane wobec tego seksisty. Ale nie, bo ten osobnik to szczególny pieszczoch.
  • ~i tyle
    (2012-01-25 21:12)
    Tak to właśnie wygląda w TVN: krzykliwie, szybko, dużo i byle co pieprzy przed kamerami rozchachane, zadowolone z siebie, to "lepsze", "piękniejsze", od szaraków plastikowe towarzysio ku uciesze gawiedzi. To i wyrywają się nieborakom teksty jak menelom spod budki z piwem.
  • ~takako
    (2012-01-25 21:00)
    Jak, tak obsceniczny i tępy kmiot może robić za gwiazdę nawet w TVN ? Kto lansuje takiego tumana?