Default
Reklama

Chyba nic nie rozpala mężczyzn bardziej, niż mecz na najwyższym światowym poziomie i… piękne dziewczyny. Redakcje wielu światowych edycji najbardziej legendarnego świerszczyka świata z powodzeniem połączyło obie te pasje.

Jak donosi portal koktajl24.pl, magazyn „Playboy” zafundował prawdziwą gratkę dla fanów futbolu. Są to okładki ze zdjęciami modelek nawiązujące do piłkarskich Mistrzostw Świata. Każda z okładek oddaje gorąco sportowych emocji, każda robi to w inny sposób. Wyobraźnia niektórych twórców nie zna granic… Zobacz!

Egzotyczne piękności Yessenia Morale i Alexandra Correa ozdobiły okładkę z Wenezueli. Wystąpiły w sportowych koszulkach… a raczej ich fragmentach.

DefaultNiemiecka redakcja postawiła na ilość. Z okładki tamtejszej edycji „Playboya” uśmiecha się cała jedenastka pięknych dziewcząt, ubranych w skąpe piłkarskie stroje. W końcu piłka nożna to sport zespołowy!

DefaultNa okładce z Holandii swojej reprezentacji kibicuje Chantal Hanse. Piękna blondynka pozuje w biało-czerwonym sportowym stroju. Taka mogłaby być i nasza polska okładka… gdybyśmy mieli komu kibicować.

DefaultRumuńska edycja „Playboya” kusi bezosobową kobiecą sylwetką, tuląca piłkę do nagiej piersi. Zapewne ma symbolizować nie jedną, a wszystkie kibicki z tego kraju.

DefaultReklama

Piłka okazała się nieodłącznym akcesorium również na okładce z Argentyny. Piękna Romina Cisneros pręzy się na zielonej murawie, układając ciało jakby do strzału. Ma na sobie piłkarski strój… no, zapomniała jedynie o spodenkach.

DefaultPomimo minimalnej dozy negliżu to ta okładka należy do tych najgorętszych. Mundialowa dziewczyna z Serbii - Dina Prelevic bawi się gwizdkiem i… malutkimi piłkarzykami.

DefaultNajbardziej kreatywnie do tematu podeszli twórcy okładki litewskiej edycji. Mundialowa dziewczyna z Litwy - Alisa Karaliute standardowo tuli do siebie piłkę, ale też… ujeżdża różowego flaminga. Brawo dla inwencji!