"Potworne" pary


Aby w noc duchów straszyć, nie trzeba wcale zakładać na siebie białego prześcieradła. Wystarczy przebrać się za byłego prezydenta USA Billa Clintona i jego żonę Hillary. Równie przerażający są David i Victoria Beckham. Na największą zabawę w Santa Monica stawiło się prawie pół miliona przebranych Amerykanów.

Prywatka u Heidi KlumModelka Heidi Klum zaprosiła na "straszną" imprezę swoich znanych przyjaciół. Gości witała przebrana za kotkę. Jeymes Samuel, brat jej męża Seala, tej nocy zamienił się w Shreka.
Bardziej oryginalny był aktor Kyle MacLachlan. Na prywatkę wpadł prosto z pola golfowego. W głowie utkwiła mu piłeczka, ale to nie popsuło mu humoru.

Gwiazda niemieckiej telewizji Thomas Gottschalk i jego żona Thea postanowili wpaść do Heidi po piracki łup.

Konkurencyjna impreza u CavalliegoProjektant Roberto Cavalli zorganizował halloweenową zabawę w szczytnym celu. Zbierał pieniądze dla biednych dzieci.


John Legend, piosenkarz, wybrał strój pirata, a modelka Petra Nemcova Kleopatry.Raper Ice T i jego partnerka CoCo wyglądali, jakby przyszli prosto z planu zdjęciowego filmu porno.
Strój Vanessy Trump i Donalda Trumpa Jr. był bardziej ascetyczny, choć nie obyło się bez akcesoriów króliczka Playboya.

Noc duchów w Las VegasJak szaleć, to tylko w Las Vegas! Paris Hilton Halloween spędziła w nocnym klubie LAX. Kolejnego dnia wyjeżdzała, jako wolontariuszka, na wojnę... Tylko kto jej w to uwierzy?