• ~Maniuszka
  (2013-12-29 00:18)
  Najlepszym prezentem dla dziecka w dzisiejszych czasach wcale nie jest smartphone jak większość rodziców myśli, a ruch! Ja dzieciom dałam na mikołajki ruch, a mianowicie wyrzutnię nerf. Dzięki niej bawią się i rozwijają kondycję.
 • ~Mariza
  (2013-12-21 13:31)
  ja z córeczką nieustannie chodzę na basen, więc może zakupię jej jeszcze trampolinę :) Ale oczywiście, dostanie też wymarzone lalki barbie, o których mówi mi od miesięcy :) a że mattel prowadzi loterię świąteczną teraz, to chyba zacznę rejestrować te wszystkie paragony z zakupu ich zabawek, może uda mi się wygrać kolejną lalkę dla Kasi :)
 • ~RyszardF
  (2013-12-20 14:41)
  Piłka do ćwiczeń to dobry pomysł - zakupiłem i myślę ze się młodemu spodoba. Oprócz czegoś dla ciała również coś dla ducha więc pod choinką znajdzie również książeczki edukacyjne bambinoLUK z klockami. Myślę ze te prezenty będą się doskonale uzupełniać.
 • ~Oliwia
  (2013-12-31 14:27)
  co do tej loterii mattela to widziałam, fajna sprawa! I trzeba pamiętać, że można rejestrować paragony tylko do dziś, więc prędko kto tego nie zrobił! :)
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.