• Propozycje świątecznych stylizacji od Pretty One
  2
  Klasyka połączona z nowoczesnym krojem i wzorem w wydaniu świątecznym. Fasony, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo i zabłyśniesz przy świątecznym stole. Złote odcienie, eleganckie żaboty, szyfonowe elementy, przeplecione kwiecistym wzorem – wszystko to znajdziesz w świątecznych propozycjach stylizacji od marki Pretty One.
 • W święta jemy dużo więcej niż na co dzień i to tuczących, ciężkostrawnych potraw
  3
  2
  W obliczu suto zastawionego świątecznego stołu trudno nie poddać się pokusie… W końcu Boże Narodzenie jest raz w roku. Jak jednak porządnie się najeść i nie sprawić, by następnego dnia lustro patrzyło na nas z wyrzutem?
 • Wigilia Bożego Narodzenia - religia i zwyczaje
  9
  Wiemy, że ubiera się choinkę. Sprawianie bliskim prezentów też wydaje się oczywiste. I do tego postne dania na wigilijną wieczerzę. No i opłatek. Ale właściwie skąd to wszystko? Oto, co trzeba wiedzieć o Wigilii Bożego Narodzenia, zwłaszcza w Wigilię!
 • Jak się ubrać na Święta? Oto świąteczne zestawy i porady stylistki
  3
  Wszystko przygotowane? Prezenty popakowane, choinka ubrana, przysmaki przyszykowane? Pozostaje jeszcze rzecz ostatnia – ale bynajmniej nie najmniej ważna. Jak ubrać się na Święta? Pamiętaj – to uroczysta okazja i spotkanie z rodziną, unikaj więc nadmiernej ekstrawagancji. To nie znaczy, że nie możesz sięgać do najnowszych trendów w modzie… Oto świąteczne zestawy ubrań i - bezcenne w ten dzień - porady stylistki.
 • Jak modnie ubrać choinkę?
  Bez niej nie może być Gwiazdki. Powinna być duża i pięknie przybrana. Choinka to przecież królowa Świąt. Jaką wybrać, jak udekorować, by uczynić zadość warunkom lokalowym, najnowszym trendom i... własnym gustom? Przeczytaj!
 • Prezenty świąteczne dla dzieci
  Co roku rodzice zachodzą w głowę, jaki prezent sprawi największą radość ich dzieciom. Jednocześnie chcieliby przekonać pociechy do zabawek edukacyjnych. Zwykły miś czy samochodzik może rozwijać pomysłowość i wyobraźnię dziecka - przekonują eksperci.
 • Zakupy na Boże Narodzenie. Jak nie dać się oszukać?
  Towary zakupione podczas świątecznych promocji mogą być reklamowane, jeżeli mają wady. Nie można jednak żądać od sprzedawcy, aby przyjął zwrot pełnowartościowego produktu, który przestał nam się podobać.
 • Nic ze świątecznych potraw nie musi się zmarnować
  Już nie musisz objadać się do nieprzytomności lub po Świętach z żalem wyrzucać potrawy, których przygotowanie pochłonęło dużo wysiłku i pieniędzy. Poświąteczne pozostałości możesz wykorzystać w kuchni, a efekt? Może być więcej niż zadowalający. Wystarczy znajomość sprawdzonych trików i specjalnych przepisów.
 • Kupiłeś drogi prezent w internecie? Rozlicz podatek
  1
  Kupujesz świąteczny prezent w internecie? Uważaj, może ciążyć na tobie obowiązek odprowadzenia podatku! Oto szczegóły.
 • Zakupy na Boże Narodzenie. Świąteczne wydatki wyższe niż rok temu
  23 miliardy złotych - tyle wydamy na prezenty i zakupy związane z Bożym Narodzeniem. Handlowcy już zacierają ręce i szykują się na przedświąteczny zakupowy szczyt.
 • Boże Narodzenie z rodziną? Francuzi wolą wyjechać
  Coraz więcej Francuzów łamie tradycję spędzania świąt w rodzinnym gronie. Dla blisko jednej trzeciej z nich, Boże Narodzenie jest świetną okazją, aby poznać nowy kraj i tym samym uniknąć rodzinnego zjazdu.
 • Pogoda na święta. Boże Narodzenie bez śniegu
  1
  3
  Śnieg skrzypiący pod butami, wyprawy na sanki, lepienie bałwanów i wszechobecna biel. Marzą ci się takie święta? Synoptycy nie mają dobrych wieści, bo końcówka roku ma przypominać nie prawdziwą zimę, a marcową pluchę. 
 • Joachim Brudziński

  Brudziński o "urodzinach Hitlera": Ohydna prowokacja. Redaktor naczelny TVN odpowiada

 • Kia ProCeed / foto @kia_ireland

  Kia ProCeed w Polsce kusi nie tylko ceną. Nowa ślicznotka już bez tajemnic i łączy ogień z wodą

 • Biznesman. Zdjęcie ilustracyjne.

  Grozi nam powrót kolesiostwa na niespotykaną skalę

Zobacz więcej