• ~Tadeusz
    (2015-01-13 08:19)
    Zawsze zastanawiałem się dlaczego jak kupują ogórek szklarniowy tak dokładnie go oglądają.
  • ~Kobieta
    (2018-01-22 14:06)
    Szukam kobiety do seksu
  • ~Asia
    (2015-02-11 14:22)
    Najlepszy prócz wibratora oczywiście jest prysznic.Daje głowe że 99 % pań robi to w wannie.Ja jestam jedną z nich.Ale najlepsze są prawdziwe *************** z Łodzi jeśli ktoś ma ochote to niech zostawi tu nr tel
  • ~Grey
    (2015-01-11 15:07)
    Re kotek .Masz rację dlatego też kobiety powinny im pomagac aby nie niszczyć mebli.To jest tak jak w tym dowcipie.
    Kobieta wchodzi do kuchni i widzi jak jej mąż tzrepie małego ,podchodzi bez słowa bierze do ust on zakańcza wytryskiem w ustach dziekuje a ona idze do łazienki .Opowiedziała to swojej koleżance na co tamta.No wiesz i po co tak zrobiłas.po to ze wolę wypłukac usta niż sprzątać całą kuchnię. teraz wiesz dlaczego.
  • ~nestor
    (2015-01-11 20:20)
    do jasnej... dżumy, czy to NAPRAWDĘ takie ważne ? A moze to zacheta dla kobiet, aby nie starały sie o związek z mężczyzna, tylko same sobie robiły dobrze ?
    A swoją drogą... Ciało kobiety jest jak najwspanialsza orkiestra, na której można odegrać każdy, najpiękniejszy utwór muzyki poważnej, rozrywkowej, nawet hip-hop... Niestety najczęściej zdarza sie, że przychodzi taki "muzyk", który staje przy pianinie, stuka jednym palcem i chwali się, że ON GRA !!! Czemu kobiety TO akceptują ?
  • ~i
    (2015-01-11 23:50)
    1
  • ~adi00
    (2018-01-16 18:40)
    jest jakaś chętna dziewczyna ?
  • ~Kaśka
    (2015-02-11 14:16)
    Ja ogólnie polecam twardego ogórka a do zabawy ustami banana.Faceci uwielbiają jak dobrze im się loda zrobi a na bananie można super poćwiczyc
  • ~Gościu
    (2015-03-09 13:55)
    To ja mam też kilka pomysłów:
    1. Końcówka robocza młota do kruszenia betonu
    2. Lina nośna kolejki na Kasprowy Wierch
    3. Fragment kabla energetycznego do zasilania średniej wielkości miasta
    4. Miednica
    5. Pień do rąbania drewna
    6. Rura zjazdowa z Aquaparku
    itd, itp. Parę jeszcze takich i artykuł gotowy :)
  • ~ubek
    (2015-01-18 23:28)
    POdobno urzywajo małych myszek , do dziury myszka do dziury