• ~joe
    (2015-04-25 19:41)
    bardziej prostackiego textu cięzko napisać?
  • ~żenada
    (2015-04-03 15:49)
    zachowanie nr 6- wycieranie ch...w firankę
  • ~robson
    (2015-02-19 13:29)
    Ciekawe w jakiej poyzcji BUL to robi. Pismaki POKAZCIE to
  • ~I am Turecki
    (2014-11-16 01:07)
    A ja nie lubie jak odmawia anal dlatego pakuje bez uprzedzenia. Tylko wtedy mam gunwo na paruwce
  • ~acha
    (2014-11-14 19:14)
    żenująca pogoń za byle czytelnikiem
  • ~noreczka
    (2014-11-11 14:50)
    Zidiocenie w dzienniku goni kolejny idiotyzm.
    Jakim trzeba być im_becy*lem żeby napisać coś takiego ???
  • ~I am Turecki
    (2014-11-09 19:14)
    Moja nie lubi jak jej kaze robic anal gaping, bo zdarza sie ze jej wypada sluzowka po 4 rodzeniu. Ale ja w taka wypadniea tez lubie pchac bo jest miekko tylko czasem wyjmue pale z gunwem
  • ~zenek
    (2014-11-09 17:08)
    "Dzielenie się z kimkolwiek wiadomością, że między nimi właśnie doszło do zbliżenia"
    Dziwne, ze ten ktos sam nie zauwazy, ze wlasnie odbyl stosunek.
  • ~bre
    (2014-11-09 12:01)
    W ramach wdrażania ideologii gender rząd PO - PSL bedzie wprowadzal taką edukację juz w przedszkolach.
  • ~próf. inrz. dipl.prałat Wac Izdologowski
    (2014-11-08 20:16)
    on skarb-petek nie zdjął , ale ona buciory ma na łodygach, a dzwonić będzie, bo ma 2 telefony w łapie i ona dobrze o tym wie, ona tego chce i oczekuje. Bo wie,że przyjdzie ten, co odebrał i zadzwoni do następnego
  • ~bezza
    (2014-11-08 17:45)
    "Dzielenie się z kimkolwiek wiadomością, że między nimi właśnie doszło do zbliżenia"
    Rozumiem, ze natychmiat dzwoni do tego kogokolwiek zeby o tym poinformowac.
  • ~Wyznanie mlodego Wertera
    (2014-11-08 16:54)
    To bylo na studenckiej praktyce robotniczej. Moja pierwsza kobieta miala ok. 30 lat, nie miala zebow przednich,, tlusta glowa, pryszcze na czole, biustonosz na agrafce i do tegop niezbyt niepodmyta. Bylo ciemno, siedzialem na krzesle a ona lezala na wersalce i prowokowala mnie duzym palcem u nogi z nadlamanym paznokciem. Wiec na nia wlazlem. Stosunek trwal 3 minuty. Jak zlazlem i zobczylem na co wlazlem, to ucieklem przez okno. Dobrze ze to bylo na parterze. Do dzisiaj mie sie to przypomina. A ze bylo to w 1968 roku, wiec nie moge jej zaskarzyc, bo sprawa sie przedawnila.
  • ~Chwała ofiarom reżimu PiS!
    (2014-11-08 16:11)
    Moja niunia też nie lubi jak jej bez orientu pakuje "wacka" w doopę.
  • ~Stefan
    (2014-11-08 14:20)
    Dziękuję Redakcjo , mój świat właśnie się odmienił
  • ~Track
    (2014-11-08 13:54)
    To idziesz do innej.
  • ~Mam pytanie
    (2014-11-08 13:38)
    A jak kobieta jest prostaczka to co?