• ~rydzio
    (2014-10-20 19:29)
    Nie spotkałem sytuacji gdy nedzarz po 50 poślubił bogatą 25 latkę. Odwrotnie: nedzarka 20 letnia często wychodzi za mąż za 60 letniego bogacza.
  • ~kontestator
    (2014-10-20 15:44)
    Z takim gościem, to na sam widok grubego portfela młódki dostają orgazmu.
  • ~Adam
    (2016-10-07 10:08)
    Sam mam dziewczynę o 30 lat młodszą I wcale tu nie chodzi o pieniądze , a jesteśmy już ponad 9 lat z sobą. Moja partnerka dzisiaj ma 29 lat, więc nie piszcie że zawsze chodzi o kasę Pozdrawiam
  • ~ot co
    (2014-10-24 12:57)
    Kiedyś to się nazywało " Cielęca miłość " młodego cielęcia do starego byka .Ot co.
  • ~I am Turecki
    (2015-01-01 13:05)
    Nie młode szukaja, tylko starzy so bie biorą młode bo są ładne, łatwe, zadbane i tanie. ZUpełnie jak polki w ukeju
  • ~jego córeczka
    (2014-11-13 22:50)
    Kasiora tatuśka jest najważniejsza.
  • ~Died Maroz
    (2014-10-20 20:00)
    Ta laska na zdjęciu 25 lat obchodziła 14 lat temu.
  • ~80latek
    (2014-10-21 05:00)
    to jest prawda ze stary twardszego wyjmuje jak mlody wklada i nigdy mu sie nie spieszy do drugiej ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze chodzi o wiek do 50 bo czym dalej to nie jest tak a wszystko tez zalezy od patnerki i od kasy patnera i tu jest maly problem bo na tym portwelu wisi byla dzieci i czasami prawnuki i wszystkich trzeba podzielic oj nie tak jak w zusie ale popieram takie zwiazki sa tez bylem nie jeden raz polecam
  • ~vh
    (2014-10-20 09:53)
    A "piniazki"? Juz widze jak starszy i biedny jak mysz koscielna ma mloda partnerke...
  • ~facet
    (2014-10-20 10:11)
    Ha , ha ha ha - po pierwsze błędy w tekście, i jak wyżej "nie chodzi o kasę" i oczywiście wszystkie te przed 30 -tką są gotowe na zmianę pampersów 60-70 latkom tylko z "czystej miłości" !