• ~lemiesz
    (2014-10-10 14:09)
    Ten artykuł sprowadza małżeństwo do zalegalizowanej prostytucji. Czy naprawdę jest aż tak źle?
  • ~mir
    (2014-10-12 02:16)
    Widac ze pisała to baba ktra seks ogląda tylko w pudelku...
    Te porady, to prosta droga do zostania Misiem do pogadania, a nie samcem to rżnięcia...
    Kolejna świrnięta która sama nie pojęcia, co ją kręci
  • ~Napiszcie.
    (2014-10-30 04:12)
    A co robil murzyn co POczestowal AIDSem POnad setke dziewczyn ?
    I co sie z nim dzieje ?
  • ~Sławomir N.
    (2014-10-26 01:23)
    Ale pojechali z tym artkułem. To ja już ******** dupczenie.
    B.T.W. Nie zapomnijcie przestawić zegarków.
  • ~dziadek W,
    (2014-10-15 19:20)
    A mój ojciec mówił tak :
    Powiedz kobiecie komplement !
    Za piewszym razem się uśmiechnie,
    Za drugim podziękuje,
    Za trzecim wynagrodzi !
  • ~I am Turecki
    (2014-10-11 19:26)
    Kto to pisał? Zadna prostytutka jeszcze nie kazala mi sprzątać, chyba że kondona po analu bo smietdzial
  • ~Lec
    (2014-10-14 19:01)
    Obecnie sex na taką samą wartość jak wypicie browara. tylko towar deficytowy, niedostępny jest atrakcyjny, sex spowszedniał, jest wszędzie, podobnie jak jabłka, banany, czekolada, kawa. To nie jest żaden luksus, to towar powszechny i nie budzi już aż takich emocji jak kiedyś jak był "reglamentowany" a wręcz zakazany w mediach.
  • ~GREG
    (2018-06-30 09:01)
    Jeśli za ponoć w sprzątaniu byłby sex to bym z wyra nie wychodził. Część kobiet to totalne fleje i jak facet by w domu nie ogarnął to by w brodzie żył. Jak mam do takiego Garda Ela w mini się przytulić który "tak dba o dom" to mi słabo. I co? Szanuje jej bliskich? Mamuśka mojej pani ma dobrze zryty beret. Gada od rzeczy za 15 min coś innego płycie potem nic nie kojarzy tzn udaje. Mistrzyni intrygi i manipulacji.
  • ~Jan Nowak
    (2014-10-09 21:31)
    Seks z laska to nie jest coś co ci się naleźy jak psu zwyczajna.
    Na to trzeba zasłuźyć.
    Jeżeli nie zasłuźyłeś, to to gwałt na jej włościach intymnych.
    Te niewymuszone dystrybutorki vaginalnych doznać same decydują kiedy popuścić majtki. Gość musi się nieżle narobić by zasłuźyć na seks.
    No chyba źe ma zamiennik w postaci grubego konta, odstającej kieszeni i wypasionego prosiaka ups porszaka.
  • ~chrecz
    (2014-10-10 19:27)
    G...o prawda, z tym pomaganiem w domu. Odbywa się to tak , że kobieta wyręcza się facetem do momentu, aż ten zacznie mdleć ze zmęczenia. Wtedy dopiero proponuje szybki numerek, kiedy wie , że facet zaraz uśnie.