• ~mkk
  (2014-09-02 11:04)
  A jeszcze bardziej sexy się staje Kobietka, gdy wyraża się po polsku.

  A nie "takom gwarom", jak Redakcja Dziennika: (cytuję):
  "Zaserwuj mu któryś z owoców z naszej listy (a najlepiej każdego z nich po trochu), ".
 • ~tele-wic
  (2014-09-02 14:17)
  A przecież wystarczy, aby częściej się myła. Bo będzie musiała korzystać z bananów. Nieprawdaż Redaktorze?
 • ~baja
  (2014-09-08 04:10)
  najważniejsze jest zdrowie :) dlatego daję swojemu mężowi olej z pestek dyni, który dzięki dużej zawartości fitosteroli wspomaga prawidłowe działanie prostaty. dzięki temu nie ma on z nią problemów.
 • ~andakos
  (2014-10-14 13:33)
  Jedyne co mnie pomogło to Iqman, a przez pewien okres wstydziałem się pokazywac przed kobietą, miałem wytrysk zanim do czegokolwiek doszło. Na suplemencie leczenie trochę trwało, ale w tym momencie jestem w stanie kochać się kilka razy, a moja partnerka już po tym pierwszym nie ma siły na kolejne ;-)
 • ~gardon
  (2014-10-14 13:46)
  Owoce? Proszę was... mój facet kompletnie nie miał ochoty na sex przez wiele miesięcy, w zasadzie dopiero po wprowadzeniu iqman zaczął wracać do normalności. W tym momencie faktycznie jesteśmy w stanie kochać się nawet po kilka razy dziennie, a było już na prawdę bardzo źle, w zasadzie to nasz związek prawie się rozpadł - teraz kochamy się tak, jak lata temu.
 • ~Misiek 123
  (2016-10-14 08:22)
  Zdrowe odżywianie ma bardzo duży wpływ na potencje! Wiem co mówię! Kiedy objadałem się fastfoofami i ważyłem 115 kg - moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Po pierwsze, nie miałem ochoty na seks. Po drugie, miałem problem z przedwczesnym wytryskiem! Moje erekcje były krótkie i.... kompromitujące. Pomogła zmiana diety i suplementacja. Wiarę we własne możliwości odzyskałem dzięki tabletkom Eron Plus. Teraz moje życie seksualne nabrało barw i wreszcie czerpie satysfakcje ze stosunku!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.