• ~Łukasz
    (2014-04-22 12:09)
    Dziewictwo jest wielkim skarbem, także to męskie i świadome, ja jestem w super udanym małżeństwie i oboje czekaliśmy na pierwszy raz aż do ślubu, nie było łatwo, ale wytrwaliśmy - i warto, wszyscy mówią dookoła, że jesteśmy wspaniałym i wyjątkowym małżeństwem...ponadto, mężczyzna to ten, który potrafi się kontrolować- większość zdrad i problemów męskich wynika z nieumiejętności kontorli swoich emocji i potrzeb - braku ich racjonalizacji...chcesz być szczśliwy, to po prostu słuchaj Boga - naucz się czystości spojrzenia, pragnień i sfery seksualnej, to jest dla Ciebie, nie dla Boga...
  • ~Naparstek
    (2014-04-22 17:26)
    A ja uważam, że dziewica jest najlepsza na żonę!
  • ~Obyw
    (2014-04-22 11:42)
    Ale przecież to nie jest żaden mit. gdybym można było wybierać, to 90% facetów wzięłoby dziewicę a nie jakąś jakąś kur... z dziurą większą od orbity ziemi, wyrobioną nastawiania dupy każdemu kto wyrazi takie zainteresowanie. Przestańcie takie głupoty pisać bo w to może chyba tylko jakiś nastolatek uwierzyć, a nie myślący człowiek.
  • ~aala
    (2014-04-22 09:24)
    Totalna bzdura. Radość ze wspólnego odkrywania seksu, bezcenna.
  • ~bzdurna teza
    (2014-04-22 10:31)
    właśnie zdaniem mężczyzn warto. czyżby autorka tego gniota starała się dowartościować?
  • ~iksjack
    (2014-04-20 20:53)
    idąc tym tropem to najlepsza na żone byłaby taka, która miała bardzo wielu a po latach doświadczeń wybrała właśnie ciebie . Pasuje, że najlepsza na żone to stara ******
  • ~Za i Przeciw
    (2014-04-20 16:45)
    A jakie racje byłyby ZA? Uważam, ze jest ich więcej!
  • ~Skald
    (2014-04-23 09:37)
    Dziewczynom po przygodach seks często kojarzy się z grzechem i po ślubie są jak kłody. Dziewczynom, którym seks kojarzy się po ślubie z mężem dają z siebie wszystko.