• ~Robert
    (2017-04-07 08:00)
    Widać że autor tekstu nigdy nie bzykał. Każdy facet chce za żonę dziewice, jest to oczywiste i normalne, a czy dziewczyna ma się wstydzić dziewictwa? wstydzić się wartości za którą faceci chcą dać miliony dolarów? szanujcie się dziewczyny bo macie wielką wartość...
  • ~japa
    (2014-04-22 19:00)
    Chcę dziewicę! Tylko dziewicę!
  • ~lm
    (2014-05-07 14:05)
    Za żonę tylko dziewica.
  • ~acik
    (2014-04-22 12:59)
    Ciekawe!
    Wszyscy w komentach napisali, że lepsza dziewica.
    A dlacxzego to facet ma być jak męska dziwka?
    Czy faceci nie mogą być prawiczkami???
    Może kobiety by chciały???
    A skoro to tak wyzywacie kobiety, które nie są dziewicami do slubu to dlaczego faceci tak lubią bzykać, a potem są babki niedziewice.
    Pierdoły pociskacie.
    KKażdy ma swoje poglądy i podejście do tego.
    Ja nigby nie myślałam, że moj facet ma być prawiczkiem. Jaka to z niego pociecha by była??? ZERO wiedzy, ZERO umiejętnosci.
    Sama "milość" w łóżku się nie sprawdza.
  • ~Bibilijny
    (2014-04-23 00:20)
    Nie ma jak doświadczona dama , wiesz wtedy ,że żenisz się ze szmatą i doprowadzi cię pewnikiem do ruiny
  • ~Monika
    (2015-11-29 15:41)
    Ja tak nie uważam
  • ~asdff
    (2014-04-20 12:36)
    Rozumiem, że ci faceci bieliznę też kupują używaną. Jeśli tak, to mam trochę przchodzonych majtek, które chętnie sprzedam.
  • ~Barnaba
    (2014-04-22 19:12)
    Ten tekst pisała pewnie jakaś Senyszyn albo inna Środa - ekspertki od męskich pragnień :)
  • ~OMEN
    (2014-04-22 17:03)
    Taa... Ten artykuł napisał ktoś , kto miał pecha , i ożenił się ze szmatą. A teraz żal mu dupę ściska , że są faceci, którzy mają normalne żony.
  • ~zdrowy psychicznie
    (2014-04-28 15:28)
    widać że autor proponuje ślub z prostytutka na emeryturze! idiota!
  • ~Jan Michał
    (2014-04-24 07:43)
    Senyszyn i Środa -nie można patrzeć na te panny!!! Brawo Barnaba!!!
  • ~telegonia
    (2014-04-22 23:38)
    Jeżeli telegonia jest faktem, to cała sprawa wygląda już całkiem inaczej ... ;)
  • ~Monika
    (2015-11-29 15:45)
    Mam 33lata i chłopaka w więźieniu. On nie wie o tym że jestem dziewicą. Jak wyjdzie to już nie będę miała tej przeklętej błony zamierzam przebić ją sztucznym członkiem i nauczyć się seksu
  • ~jas
    (2014-04-30 23:50)
    W Polsce dziewice pożera Smok Wawelski, dlatego w kraju nieurodzaj dziewic
  • ~Za i Przeciw
    (2014-04-20 16:45)
    A jakie racje byłyby ZA? Uważam, ze jest ich więcej!
  • ~iksjack
    (2014-04-20 20:53)
    idąc tym tropem to najlepsza na żone byłaby taka, która miała bardzo wielu a po latach doświadczeń wybrała właśnie ciebie . Pasuje, że najlepsza na żone to stara ******
  • ~Skald
    (2014-04-23 09:37)
    Dziewczynom po przygodach seks często kojarzy się z grzechem i po ślubie są jak kłody. Dziewczynom, którym seks kojarzy się po ślubie z mężem dają z siebie wszystko.
  • ~smok barnaba
    (2014-04-23 09:34)
    Optymalnie jest gdy młodzi młodo się hajtną i sami się na sobie wszystkiego nauczą. Każdy kto miał przejścia zazdrości tym nielicznym szczęśliwcom, którzy się nie rozdrabniali.
  • ~bak tuskowy
    (2014-04-23 02:44)
    chce tylko wyobracana I z przodu I styl
  • ~Adam
    (2014-04-22 19:19)
    Autorka tego "tekstu" sprzedała pewnie swoje dziewictwo za łyk piwa i peta, a teraz chce się dowartościować.

Może zainteresować Cię też: