• ~asdff
    (2014-04-20 12:36)
    Rozumiem, że ci faceci bieliznę też kupują używaną. Jeśli tak, to mam trochę przchodzonych majtek, które chętnie sprzedam.
  • ~Za i Przeciw
    (2014-04-20 16:45)
    A jakie racje byłyby ZA? Uważam, ze jest ich więcej!
  • ~iksjack
    (2014-04-20 20:53)
    idąc tym tropem to najlepsza na żone byłaby taka, która miała bardzo wielu a po latach doświadczeń wybrała właśnie ciebie . Pasuje, że najlepsza na żone to stara ******
  • ~aala
    (2014-04-22 09:24)
    Totalna bzdura. Radość ze wspólnego odkrywania seksu, bezcenna.
  • ~bzdurna teza
    (2014-04-22 10:31)
    właśnie zdaniem mężczyzn warto. czyżby autorka tego gniota starała się dowartościować?
  • ~Obyw
    (2014-04-22 11:42)
    Ale przecież to nie jest żaden mit. gdybym można było wybierać, to 90% facetów wzięłoby dziewicę a nie jakąś jakąś kur... z dziurą większą od orbity ziemi, wyrobioną nastawiania dupy każdemu kto wyrazi takie zainteresowanie. Przestańcie takie głupoty pisać bo w to może chyba tylko jakiś nastolatek uwierzyć, a nie myślący człowiek.
  • ~Łukasz
    (2014-04-22 12:09)
    Dziewictwo jest wielkim skarbem, także to męskie i świadome, ja jestem w super udanym małżeństwie i oboje czekaliśmy na pierwszy raz aż do ślubu, nie było łatwo, ale wytrwaliśmy - i warto, wszyscy mówią dookoła, że jesteśmy wspaniałym i wyjątkowym małżeństwem...ponadto, mężczyzna to ten, który potrafi się kontrolować- większość zdrad i problemów męskich wynika z nieumiejętności kontorli swoich emocji i potrzeb - braku ich racjonalizacji...chcesz być szczśliwy, to po prostu słuchaj Boga - naucz się czystości spojrzenia, pragnień i sfery seksualnej, to jest dla Ciebie, nie dla Boga...
  • ~acik
    (2014-04-22 12:59)
    Ciekawe!
    Wszyscy w komentach napisali, że lepsza dziewica.
    A dlacxzego to facet ma być jak męska dziwka?
    Czy faceci nie mogą być prawiczkami???
    Może kobiety by chciały???
    A skoro to tak wyzywacie kobiety, które nie są dziewicami do slubu to dlaczego faceci tak lubią bzykać, a potem są babki niedziewice.
    Pierdoły pociskacie.
    KKażdy ma swoje poglądy i podejście do tego.
    Ja nigby nie myślałam, że moj facet ma być prawiczkiem. Jaka to z niego pociecha by była??? ZERO wiedzy, ZERO umiejętnosci.
    Sama "milość" w łóżku się nie sprawdza.
  • ~Romeo
    (2014-04-22 13:56)
    Ale SYF!
  • ~OMEN
    (2014-04-22 17:03)
    Taa... Ten artykuł napisał ktoś , kto miał pecha , i ożenił się ze szmatą. A teraz żal mu dupę ściska , że są faceci, którzy mają normalne żony.
  • ~Naparstek
    (2014-04-22 17:26)
    A ja uważam, że dziewica jest najlepsza na żonę!
  • ~japa
    (2014-04-22 19:00)
    Chcę dziewicę! Tylko dziewicę!
  • ~Barnaba
    (2014-04-22 19:12)
    Ten tekst pisała pewnie jakaś Senyszyn albo inna Środa - ekspertki od męskich pragnień :)
  • ~Adam
    (2014-04-22 19:19)
    Autorka tego "tekstu" sprzedała pewnie swoje dziewictwo za łyk piwa i peta, a teraz chce się dowartościować.
  • ~telegonia
    (2014-04-22 23:38)
    Jeżeli telegonia jest faktem, to cała sprawa wygląda już całkiem inaczej ... ;)
  • ~Bibilijny
    (2014-04-23 00:20)
    Nie ma jak doświadczona dama , wiesz wtedy ,że żenisz się ze szmatą i doprowadzi cię pewnikiem do ruiny
  • ~bak tuskowy
    (2014-04-23 02:44)
    chce tylko wyobracana I z przodu I styl
  • ~smok barnaba
    (2014-04-23 09:34)
    Optymalnie jest gdy młodzi młodo się hajtną i sami się na sobie wszystkiego nauczą. Każdy kto miał przejścia zazdrości tym nielicznym szczęśliwcom, którzy się nie rozdrabniali.
  • ~Skald
    (2014-04-23 09:37)
    Dziewczynom po przygodach seks często kojarzy się z grzechem i po ślubie są jak kłody. Dziewczynom, którym seks kojarzy się po ślubie z mężem dają z siebie wszystko.
  • ~Jan Michał
    (2014-04-24 07:43)
    Senyszyn i Środa -nie można patrzeć na te panny!!! Brawo Barnaba!!!

Może zainteresować Cię też: