• ~bg
    (2014-02-26 10:34)
    Propagowanie rozwiązłości i ********* przez dziennik. Porada. Chcąc spełnić marzenia pani redaktor proponuję safari w afrykańskim państwie. Jedziecie po porze deszczowej , od razu romantyczna kąpiel ze zbliżeniem z najmłodszym synem wodza pośród baobabów .Dwa w jednym a nawet trzy,romantyczny, młody,i mooocno opalony.Spontaniczny dziki seks z partnerem przypadkowo spotkanym przy wodopoju na życzenie całe plemię. Kochanek niedosyt ze spragniony to dziki .Jak macie tylko pięć marzeń seksualnych to wypad na weekend wystarczy.
  • ~Je Baka z grodu Kraka
    (2014-02-26 10:48)
    Jak się natrę szuwaksem to wyglądam jak Afric Simon! Dawajcie kobitki!
  • ~bg
    (2014-02-26 13:35)
    Biuro turystyczne, Czerna Roskosz zaprasza wszystkie spragnione wrażeń Panie na weekendowy wypad do krainy dzikich spragnionych odmiany plemion Czarnego Lądu,zapewniamy dożywotnią pamiątkę gratis.
  • ~bg
    (2014-02-26 13:45)
    Sex Shop '' Nie walcz z Chucią \ zaprasza .Mamy nową kolekcję Afrykańskiej rokoszy spełnisz w bezpieczny sposób nie tylko 5 seksualnych marzeń.
  • ~Naparstek
    (2014-02-26 18:50)
    To Głupia PALANTKA ma takie możliwości, że to publikują!
  • ~niemiecki pies
    (2014-02-26 19:01)
    JAk ruskie wejdą, a wejdą bo sie szykja, to jak w 1945 roku beda Polki siedziąl na drzewach ze ... strachu porzed seksesm z ruskimi -- a może tymn razem bedzie inaczej .. ruskie beda siedziały na drzewach
  • ~Tofik
    (2014-02-26 20:03)
    Seks z kotem ala pan prezes PIS
  • ~bg
    (2014-02-26 20:43)
    Tofik PO-ski prymitywie, zapraszam do biura podroży mamy Afrykańskie koty jak Cię wyzłocą to zmienisz poglądy.
  • ~ajajaj
    (2014-02-26 22:08)
    Reasumując ostre rżnięcie przez:dwóch dużo młodszych facetów dopiero co poznanych, przy tym przynajmniej jeden czarny wwannie łazienki podrzędnego hoteliku z szampanem świecami, tylko po cholerę te płatki róż?
  • ~Marta
    (2014-02-27 09:10)
    marzenia jakichś prymitywnych ździr, które bezrefleksyjnei naśladują męźczyzn? przepraszam, teraz się takie nazywa kobietą wyzwoloną. Faceci są wzrokowcami, więc maja inne zapotzrebowania. Faceci nie zachodzą w ciążę więc ukeirunkowani są na zapładnianie jak największej ilości samic, a kobieta w prawdziwej naturze ma znalezienie jednego, maksymalnie odpowiedniego ojca dla jej dziecka, a nie d...enie sie z iloma wlezie. Nie bądźcie żałosne...
  • ~taka prawda
    (2014-02-27 09:42)
    Cóż panom z Dziennika, się POmyliły Polki z Niemkami.
    Niemki to ogólnie dostępne najbrzydsze zresztą kobiety Europy.
  • ~Albert
    (2014-02-27 09:52)
    Seks w trojkacie z mlodymi "czarnymi", w malej wanience z woda i winem w tle...Polecam "Imie Rozy" podobne motywy! Na koniec rozgrzewajace, inkwizycyjne ognisko.
  • ~bev
    (2014-02-27 16:40)
    Taa...zwłaszcza ostatnie "marzenie", obśmiałam się jak norka. I zapewne marzą też o gwałcie zbiorowym. Uwierzyć w to może tylko mężczyzna.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-27 18:44)
    A mój Janusz to tylko każe POpciągać sobie kiełbase,,,w dodatku wiecznie nachlany z brudnym fjjjjutem ach ,ach ,och...
  • ~grafoman
    (2014-03-02 14:43)
    Grafoman to ten "tworca" artykulu!
  • ~hanys
    (2014-03-05 09:19)
    -Taka prawda A polki najwieksze Ku...y
  • ~zółw
    (2014-03-24 15:27)
    Co wy piszecie, panie najlepiej wolą na żółwia tj. pani klęka na cztery łapki, zakłada się na jej plecy wannę i jedzie się od tyłu.
  • ~sdfr
    (2014-04-04 09:48)
    Współczuję.
  • ~Grodzka
    (2014-04-05 19:18)
    Zboki od Palikota a sio
  • ~MYLISZ SIE POLUNIE JESTEŚ ZACOFANY W URODZIE
    (2014-10-17 13:46)
    NIE OBRAZAJ NAS PAŃ NIEMIECKICH INTELIGENTNYCH POLUNIE POSLKI !
    MY JESTESMY NAJ PIEKNIEJSZYMI KOBIETAMI OD POSLKICH SUK !
    KAZDY ŚASIAD POLSKI MOZE TO POTWIERDZIĆ !
    JESTEŚMY PIEKNIEJSZE NA BUZI I NA CIELE NIZ SUKI POSLKIE