• ~kpt, Żbk
    (2013-08-04 09:31)
    Co to za gupoty? Wystarczy raz a dobrze pociągnąć fiuuutta.
  • ~i tyle w temacie
    (2013-08-04 10:25)
    1. laska, 2.laska, 3. laska, 4. laska, 5.laska.
  • ~wiola
    (2013-08-04 11:12)
    laska laska , to jest zboczenie .Mężczyzna który szanuje się i szanuje zonę czy swoja partnerkę nigdy nie będzie żądał laski to zboczenie nie mające szacunku do kobiet i szacunku .
  • ~KOREKCJA potrzebna
    (2013-08-04 13:11)
    1. TYLKO PASA A NIE QUTASA?
    2. INO HUKAMI A NIE PALCAMI?
    3. W OKOLICACH USZU A NIE W OKOLICACH SIUSIU?
    4. INTYMNYMI MIEJSCAMI A NIE TEKSTYLIAMI?
    5. KOSTKAMI LODU ZE ZSSANIEM, A NIE ZE S*ANIEM?
  • ~kaczyński
    (2013-08-04 15:23)
    facet mnie pieści ,a co w tym czasie robi kobieta
  • ~riei
    (2013-08-04 16:39)
    tekst gimnazjalistki
  • ~Kopulujący ArcyBiskup
    (2013-08-04 19:29)
    Poradnik dla Offsika i Mieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecugowa.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-04 19:57)
    A gdzie wkladanie palców do pupci?
  • ~rzeźnik ze średni ze znajomością angielskiego
    (2013-08-04 19:58)
    Lubię ruchać za darmo, dlatego zawsze udaję pracownika MSZ, który chwilowo jest w Polsce. Wszystkie sie na to łapią :):)
  • ~Facet
    (2013-08-04 20:21)
    Ja pier...ę. Kto takie bzdury wymyśla ? Jakbym czytał tanią gazetę dla kobiet. Tekst jest w stylu: "Droga Klaudio. Czy jak połknę nasienie mojego chłopaka, to zajdę w ciążę ? Proszę o szybką odpowiedź." Czy kobieta pisząca ten tekst ma/miała jakiegoś chłopaka w swoim życiu ?
  • ~robert
    (2013-08-04 23:41)
    mam silną grzybicę jader i szpary odbytowej, ogromnie mnie kręci drapanie zgrzebłem tych okolic, polecam , super doznania
  • ~SPQR
    (2013-08-05 02:28)
    POlactwo zna tylko loda, a potem w dupę.
  • ~bolo
    (2013-08-05 13:25)
    I z taką (nie)wiedzą ONE mają obiecane parytety przy obsadzie stanowisk. Armagedon.
  • ~ssak
    (2013-08-05 18:13)
    proponuję, aby dziennikarka dziennika pokazała jak się naciera lodem łącząc z ssaniem
  • ~Wiola2
    (2013-08-08 14:33)
    Popieram Wiole, jestem mezatka od wielu lat i nigdy tego nie musialam robic.
    Sa inne gry i zabawy bardziej estetyczne, kobiety szanujcie sie!
  • ~delux
    (2013-08-08 22:28)
    Co tu więcej pisać,kumate babki wiedzą że faceci najlepiej lubią loda...a jesli babka tego nie umie to facet poszuka takiej która ma to opanowane...
  • ~xx
    (2013-08-09 13:39)
    Skąd te informacje? Szczególnie interesujące jest smarowanie lodem - chyba na pożegnanie.
  • ~Wiola2
    (2013-08-10 16:06)
    do delux I innych podzielajacych jego zdanie: widac ze jestes mlody I bardzo plytki i jeszcze nie rozumiesz co znaczy zwiazek malzenski. Poza tym bardzo plytko cenisz sobie kobiety jak zreszta duza grupa mlodych polskich panow.. Zycze Ci abys zakochal sie kiedys prawdziwie I kochal I szanowal swoja zone bo nie samym lodem sie zyje. Malzenstwo ma duzo wartosci jezeli sie kocha I szanuje partnera. Zycze Ci z calego serca abys znalazl ta jedyna...
  • ~X