• ~Misio
    (2013-04-13 17:01)
    Brawo dla gościa z nikiem "~MOJA KOBIETA", to jest to...O ile pamiętam to kobietę należało zaspakajać a nie faceta. Facet był zawsze gotowy, zwłaszcza podchorąży.
  • ~yoyo
    (2013-04-13 13:20)
    Ale kretyński artykuł. Jak kobieta pozna... ? Oczywiście po wytrysku. I tyle. Gorzej jest z poznaniem co z kobietą - mogą udawać.
  • ~stan.france
    (2013-04-09 15:01)
    Mnie przy orgazmie cofa w rure. Najbardziej jednak lubie jak mon amour mnie ssie.Do orgazmu dochodzi jak mi wciagnie przynajmniej pol przescieradla do dupy.
  • ~mb5851
    (2013-04-08 23:07)
    ~hela~. Skomentowała najtrafniej !!!. Decyzja "końcowa" bardzo słuszna. Pozdrawiam. Ps. Nie pytam o objawy u męża , każdy z Nas może mieć "inne".
  • ~bleeeeeee
    (2013-04-07 15:27)
    Bardzo ciekawe. A co przeżywa spełniony pies?
  • ~Butcher
    (2013-04-07 13:08)
    Moja w czasie seksu wrzeszczy jak zarzynana. Kiedys sasiedzi z pierwszego pietra stukali szczotkami w sufit, teraz juz nie - przyzwyczaili sie - teraz juz kolejnej z wielu szmat podrzynam gardlo i sasiedzi z pierwszego pietra w ogole nie reaguja, przyzwyczaili sie do moich ekscentrycznych, milosnych gierek !
  • ~MOHER
    (2013-04-07 10:13)
    JA MOJEJ PAKUJE W USTA I PO PTAKACH...
  • ~olo
    (2013-04-07 03:20)
    Faceci też przeżywają z różną intensywnością. Może beznamiętnie sie wyprztykać ale można też wybryzgać się z dziką namiętnością. Także babki tyłeczki w ruch para buch bo znajdzie sobie inną.
  • ~hh
    (2013-04-06 23:57)
    Ale BANALY.
  • ~MEN
    (2013-04-06 20:37)
    co robi kobieta po stosunku?---PRZESZKADZA!;)
  • ~MOJA KOBIETA
    (2013-04-06 18:10)
    A U MOJEJ KOBIETY JAK SZCZYTUJE TO ZAWSZED PROTEZA WYPLUJE
    I POTEM TEJ PROTEZY NAGO SZYKAMY
    I SZUKAJAC JAK SIE WYPINAMY TO WTEDY ORGAZMY MAMY
    JELITA SIE NAPREZAJA
    GAZY SIE UPUSZCZAJA
    I KIEDY SIE WLASNYMI ZAPACHAMI PODTRUWAMY
    WLASNEJ BRZYDOTY NIE DOSTRZEGAMY
  • ~wiola
    (2013-04-06 16:54)
    Same bezdenki , jak jest zadowolony to zaraz zasypia co nas kobiety bardzo to denerwuje .
    Trochę jeszcze czułości panowie a nie spanka .
  • ~mniamm
    (2013-04-06 16:52)
    i pędem do lodówki...
  • ~hela
    (2013-04-06 14:42)
    To się wysilili, odkrywcy męskiej natury, bo mu mięśnie drgają, bo ma wysypkę (a to penie świadczy o jakiejś chorobie), bo szybciej oddycha, boszsszsz - rewelacyjne naukowe odkrycia - idę na seks z mężem ;))
  • ~Vagino_Volks_Vagen
    (2013-04-06 13:38)
    Tuska zaspokaja wsad od dołu a wyciąg górą. Tylko Merkel i Kopacz to opanowała.
  • ~sex...
    (2013-04-06 13:20)
    u mnie jeszcze słychać po akcie dosyć głośne stuki w kaloryferach.
  • ~Adam
    (2013-04-06 13:14)
    Pojawienie się zwierzęcego istynktu,ciekawe, po seksie idę walnąć klocka do kuwety naszej kici.U zwierząt pewnie jest na odwrót,po seksie mają ludzkie odruchy.Nie zdziwię się jak nasza kicia, sięgnie wtedy po jakąś gazetę...
  • ~Wyszymir