• ~focus
    (2013-03-08 13:19)
    Najlepszego loda robi Kalina w pewnej krakowskiej agencji: mówię wam, prześcieradło wchodzi w tyłek!
  • ~anty europejczyk
    (2013-03-17 10:25)
    Idźcie do sejmu. Tam "pani" Grodzka wam obciągnie." Ona" tego POtrzebuje...Już to robi Paligłupowi...
  • ~Adler
    (2014-07-19 16:40)
    Wolę kozy, mają taką miłą sierść. Tylko ich nie można nauczyć, żeby robiły to po francusku.
  • ~jak pozanac ze kobieta was kocha i pozada
    (2014-06-01 10:17)
    miałem wiele kobiet i z perspektywy czasu mysle ze jedna z nich która bardzo często zaczynala od wzięcia członka do ust, ta naprawdę mnie kochala, robila to mimo iż nie lizałem jej muszelki bo ja miałem obrzydzenie po tym jak wkladala sobie globulki a ta po rozpuszczeniu , ta mazia wyciekła trochę z muszelki i to mnie obrzydzilo , ale ona robila mi to mimo to ze ja nie odwzajemniałem, nie sadze ze specjalnie to lubila ale po prostu kochala mnie i akceptowala w calosci bo byłem jej pierwszym. to po pierwsze, a po drugie , jeśli jesteście już długo malzenstwem i milosc już nie taka mocna to aby kobieta zdecydowala się na milosc francuska musicie ja podniecić , gra wstepna, paluszkami, piescic muszelke, możecie potem nawet ustami, jeśli odpowiednio się podnieci to wtedy nie ma zachamowan, jest po prostu w uniesieniu które te zahamowania przelamuje. Jeśli natomiast nie robicie dobrej gry wstępnej i nigdy nie liżecie muszelki to nie będzie podniecenia i nie będzie loda , nie licznie na to, musicie to zrozumieć. ostatnia opcja to taka ze możecie ja bardzo podniecić penetrując pochwe penisem ale po co wam wtedy francuz jak już jesteście napieci, po co? francus jest dobry na początek a nie gdzies w trakcie seksu kiedy penis jest upaprany wydzielina z pochwy, Miałem kobiete której i to nie przeszkadzalo, w końcu lizala własne soki ale to wyjątki i osobiście uważam ze to nieestetyczne. niestety nie spotkałem kobiety która robilaby to dobrze, dziwne jest to ze robily loda ale były całkowicie głuche na moje rady na temat co zmienić żeby było lepiej. one wszystkie bardziej lizaly niż obciagaly często mnie to draznilo bo penis stal a potem opadalo napiecie i potem znowyu stal i opadalo i tak hustawka , najczęściej wtedy to przerywałem bo mnie to draznilo
  • ~facet #
    (2014-07-08 10:38)
    Może jedna na 100 % wie jak zrobić loda aby facet odpłynął !
    Cała reszta odwala robotę nie mając zielonego pojęcia jak to zrobić !
  • ~bolo
    (2014-01-24 23:28)
    ciekawe kto to pisał bo to jakieś bzdety.
  • ~Mietek
    (2016-08-31 00:00)
    Tutaj wpisz swój komentarz Mam już swoje lata ale bez samochwalstwa nie uważamy samej miłości bez pozycji 69 robimy to od 6 lat 4~5 razy w tygodniu i bez znudzenia to jest piękne i bardzo słodkie .
  • ~rodak
    (2013-03-09 13:12)
    wam sie juz w glowach popieprzyło albo naćpani jesteście zeby takie wypisywać bzdury jestem ateisto ale to co wypisujecie to jest niemoralne ijest sprawa osobista kazdej pary i małzonkow
  • ~Ja
    (2016-04-16 05:14)
    Gronkiewicz-Waltz powinna nien się do tego odniesc
  • ~Marecki
    (2013-03-08 11:53)
    Nie zła instrukcja robienia laski. BABY UCZTA SIIĘ ;)
  • ~123
    (2013-03-08 15:10)
    a co na to poseł grodzko?
  • ~zoofilia
    (2013-03-08 07:53)
    w następnym artykul będzie anal?
  • ~asik
    (2013-03-08 08:22)
    Kochany dzienniku, daj sobie spokój z takimi tematami. Stac cie na wiecej.
  • ~Ingo
    (2013-03-08 09:08)
    One robią to specjalnie nie chowając tych zębów żeby nas szantażować.
  • ~Esteta
    (2013-03-08 09:20)
    Wstyd i hanba, aby gazeta cos takiego pisala. Co to za poziom???
  • ~hetero
    (2013-03-08 10:37)
    zenujace
  • ~fk
    (2013-03-08 10:53)
    Siedzi tam jakiś zbok i wypisuje bo to go podnieca opowiadac innym. Następny artykuł to pewnie jak Robuś z Michasiem
  • ~Olin
    (2013-03-08 10:58)
    Co za brednie tutaj piszą.
  • ~konradek
    (2013-03-08 11:36)
    anal to jest dopiero sex :)
  • ~Marke
    (2013-03-08 11:31)
    nie pisać źle, pisać też źle. Są ludzie, którym się nie dogodzi :)
    Nie bardzo rozumiem o co wam chodzi, było ostrzeżenie, że od 18 lat.
    Skoro temat Cię nie interesuję to czemu tu zaglądasz i jeszcze czytasz.

Może zainteresować Cię też: