• ~cyryldrab
    (2012-12-16 13:46)
    a bronek to jest mistrz patelni zlota wara,anka tak mowila w telewizji sniadaniowej.sex bez tabu.mowila lize i lize i konca nie ma.
  • ~emeryt
    (2012-12-13 21:39)
    O czym tu pisać,przecież Rząd Donalda robi to codziennie z większością Polaków,więc technika powinna być powszechnie znana,niestety nie używa lubrykantów.
  • ~Oral-B, Anal - Cacy!
    (2012-12-13 15:22)
    Jak Was czytam to staję sie gorącym orędownikiem wychowania seksualnego w każdej szkole. Seks analny to nadal seks dwojga chcących tego ludzi. A że Was to bulwersuje, czy nie rozumiecie piękna płynącego z aktu seksualnego... Nie moja wina. Mnie wychowano w normalnym domu gdzie rozmawiało się o seksie.
  • ~Okonamaroko
    (2012-12-13 15:42)
    Co na to Prezes? Kiedy oficjalne oświadczenie PiS w sprawie seksu analnego?
  • ~moherka
    (2012-12-13 13:55)
    Po wypowiedziach widac, co zrobil kosciol w ostatnich latach... pozbawil
    ludzi wszelkich przyjemnosci.
  • ~henryk
    (2012-12-13 16:24)
    Zeby tylko nam prezesa nie zalatwili od tylu.To by dopiero bylo .!!!
    Ale moze on woli z kotem ?Na wszelkie dewiacje mowimy prezesowi nie
  • ~cxcezar
    (2012-12-14 11:33)
    Ta moda przyszła z KK i nie ma się katole za co obrażać.Tak się zabawiają księża ,no czasami biorą do duzi.
  • ~moherka
    (2012-12-17 22:12)
    Ale gloopie wypowiedzi polskich panow.
    Niestety, nie wiedza o co chodzi i ile przyjemnosci- kosciol ZABRONIL!
    Mozecie sobie tylko o tym POMARZYC!
  • ~Mulek
    (2012-12-17 18:22)
    A g...gębą nie wyjdzie?
  • ~cyryldrab
    (2012-12-16 13:50)
    a grodzkiej palikot lize,az iskry ida.sam widzialem nad wisla jak szedlm na ryby.
  • ~hrabia bulbulbul
    (2012-12-14 04:31)
    PO WSI swolocz ubija kakalko PO cmentarzach !!! ZGROZA !!!
  • ~DU-A
    (2012-12-13 04:39)
    W DZIURKE OD NOSA I W UCHO TO TEZ JEST NORMALNE...
    RZYGAC SIE CHCE...
  • ~typowy
    (2012-12-15 19:01)
    a ja p...olę normalnie ,bez zabeazpieczeń!
  • ~ubawiony .
    (2012-12-13 11:58)
    Ale z was ogry ,niczym Bobry
  • ~eleszek
    (2012-12-18 12:53)
    zmieniam strone tu są same wieśniaki i prymitywy
  • ~Szymek
    (2012-12-13 04:03)
    Nie mam jeszcze 18 lat ale jak pokazujecie to lubie patrzec dajcie wiecej zdjec.
  • ~Paw królowej
    (2012-12-18 12:02)
    Odbyt to wylot, a nie wlot. Wprowadzanie podłużnych przemiotów typu penis do odbytnicy świadczy o czystej głupocie obu stron.
  • ~darusia
    (2012-12-31 11:26)
    Oświecony kochanek już o tym pisał wcześniej, poszukajcie profilu oświeconego kochanka na facebooku.
  • ~gej
    (2012-12-19 10:52)
    Zamiast kupowania drogich lubrykantów, z praktyki wiem, że odbyt można równie dobrze nawilżyć domowymi sposobami. Wystarczy na pół godziny przed planowanym stosunkiem zjeść kiszone ogórki i popić je zsiadłym mlekiem. Sposób ten dostarcza również dodatkowych wrażeń i niespodziewanych atrakcji dla obydwu stron...
  • ~inny gej
    (2012-12-19 20:33)
    najlepiej gdy Ty i Twój oartner przed stosunkiem zjecie razem 3 gary: fasoli, kapusty i grochu; wtedy seks analny POjdzie sPOko :)

Może zainteresować Cię też: