• ~mumin
    (2012-09-27 17:07)
    Hej szmaty uwielbiacie to, za kudły klaps w doopkę i chapiecie dzidę po same kule ...
  • ~Looka
    (2012-09-26 16:17)
    ja tylko jestem ciekaw ile spośród kobiet w ogóle nie ma ŻADNEGO z tych marzeń a ile tylko jedno-dwa i to "nienatarczywie".
    Wydaje mi się , że Pisanie takich pseudoanaliz pod tytułem "czego pragną kobiety" jest nie tylko głupie, ale po prostu fałszywe.
    Może byuczciwie zatytułować tekst "takiego seksu chcą kobiety, które lubią w internecie dyskutować o seksie" (jakieś 5% kobiet w ogóle) tylko kogo interesuje jakiego seksu chce część z pięciu procent kobiet?
  • ~Ela
    (2013-02-08 11:49)
    Dokładnie, spontaniczny seks może być także między ludźmi w stałym związku, nie trzeba się rzucać na nieznajomych. To bzdury. Kobieta mądra szuka stałości a nie przygód.
  • ~Ola
    (2012-10-02 08:51)
    A ja mam pytanie.W trakcie naszego pierwszego zbliżenia zauważyłam ,że moszna mojego chłopaka jest "SZYTA".Powiedział mi,że wszyscy mężczyźni tak mają.Czy to prawda?
  • ~usa
    (2012-09-28 00:55)
    Ale ciemnogrod !!!
  • ~gk
    (2012-09-26 17:06)
    Artykuł tak głupi jak jego autor.
    Autorze seksizm ludziom się przejadł.
    Potrzebują normalności.
  • ~obslizgłylach2
    (2012-09-26 17:39)
    Czasem trzeba trzasnąć w pysk...
  • ~Jan_Pawel_Długi
    (2012-09-26 18:07)
    Tusk je dyma na co dzień...i tak przez lata,
    czas na zmianę banana...
  • ~Pin
    (2012-09-26 18:17)
    Z ta fantazją z czarnoskórym kolesiem to chyba prawda! Bardzo dużo widzę w swojej okolicy małe, czarnoskóre dzieci.
  • ~satyr
    (2012-09-26 18:06)
    "chcę, ale nie mogę" powiedział Prezydent L.W.
  • ~ksiadz Bozydar
    (2012-09-26 18:28)
    Kobieta to worek smierdzacego gnoju i dlatego zostalem ksiedzem.
    Oswieceniem bylo sredniowicze, kiedy czarownice spalano na stosach, szkoda, ze za malo !
    Gdze diabel nie moze to babe wysle !
  • ~antypalitusk
    (2012-09-30 14:59)
    Ten twój orgazm i tak ginekolog wyskrobie a tak się napalasz żeby złapać ejca.tfu na babskie jajca.
  • ~nogi
    (2012-10-02 09:26)
    Najlepsza pozycja to farbowana blondyna z murzynem na palmie.
  • ~MOJA ZONA MA INNA NAMIETNOSC
    (2012-09-26 14:25)
    A MOJA MACIORKA MA FANTAZJE ZEBY W CHLEWIE SIE SPOLKOWAC POSROD SWIN. W POLSCE TO LATWE DO OSIAGNIENIA. CHLEW POLITYCZNY ITNIEJE. CHLEW GOSPODARCZY ISTNIEJE. KNURY PARTYJE NA ULICACH. KNURY PARTYJNE W SAMOLOTACH. KNURY PARTYJE W TELEWIZORACH. JEDEN WIELKI CHLEW. DLATEGO MOJA MACIORKA CHODZI CALY CZAS PODNIECONA.
  • ~konio
    (2012-10-02 09:31)
    Ja też mam pytanie podczas naszego pierwszego zbliżenia zauważyłem że moszna mojego chłopaka się nagle mocno skurczyła i wtedy przestał być sexy.
  • ~zjaf
    (2012-10-02 09:41)
    Lepsza od kobiety z rana jest cieplutka koza, nie grymasi nie narzeka i zawsze jest zadowolona. Jak ją trochę psiknę perfumą to najlepsze laski wysiadają.
    Najważniejsze nie możemy mieć koźlątek.
  • ~lekarz sokolowski
    (2012-10-08 10:40)
    lekarz bogdan sokołowski nowy tomyśl ogrodowa 16 szukam partnerki chcę potomka kobiety najbardziej pożądają zdrowego dzidziusia a robi się to na pieska
  • ~hahahaha
    (2012-10-03 16:17)
    Kaszalot na Zyrandolu - PRZEBOJ prosto z ruskiej budy - to jest teraz MODNE!
  • ~skorpion.
    (2012-10-10 08:09)
    Zjaf. Twoja fantazja jest głupia. Może masz przyjemność z kozą . Ale brak Kobiecej przyjemności - bo daleko musisz biegać by kozę całować.
  • ~wic
    (2012-10-05 11:02)
    jeden z najglupszych tematow jaki mozna wymyslic[autor-ograniczony meszczyzna]

Może zainteresować Cię też: