• ~jazu
    (2012-09-26 07:35)
    juz widze tu pana chrabjego naszego i kaszalota jego.
  • ~borys
    (2012-09-26 07:45)
    Z internetu wynika ze wszyscy to dziwki. Lepiej sie zabije bo ten swiat to niezle bagno iluzji.
  • ~Gerooonimoo
    (2012-09-26 09:05)
    Pamiętajcie - nie popuszczajcie kobiecie smyczy za bardzo, bo w każdej siedzi dzi**a chętna do spróbowania kogoś i czegoś nowego.
  • ~Jizz
    (2012-09-26 09:47)
    Wydaje mi się, że polskie kobiety chcą:
    czarnego od tyłu z przodu białego a do buzi sztucznego, Co wy na to ?
  • ~piksel
    (2012-09-26 09:58)
    Potwierdzam - pewna moja koleżanka pozwalała mi na pożegnalnego gola w klatce jej bloku, na półpiętrze. W każdej chwili mógł tam ktoś iść, nawet któryś jej mama czy ojciec. Bardzo się bała i wstydziła... ale zawsze pozwalała. To jednako było przed laty, gdy byłem młodszy i bardziej skłonny do ekstrawagancji. Dziś wzywam taksówkę i pa, pa - do zobaczenia koleżanko...
  • ~ciekawy
    (2012-09-26 10:10)
    A Donld to PO jakiemu muchę obraca ?
  • ~w pis d%
    (2012-09-26 10:22)
    A w pisie tylko po "bożemu"... nuuuuda...
  • ~coloseumil
    (2012-09-26 10:28)
    5 pozycji za jednym razem.
    Aranżujesz kobitce potężnego czarnego samca z długą pytą najlepiej z Harlemu bo brutalny by zerżnął staruchę w wodzie i lekko podtopił a gębe obstalował jakimś scyzorem wtedy raptem przyłapujesz ich inflagranti i wilk będzie syty bo zaoszczedzisz na kochasiu żoneczki i owca dziurawa do samego dna.
  • ~zum
    (2012-09-26 11:54)
    nauczka dla faceta po co wiązać się z ***** zerżnąć i zostawić , szmaty używać do wycierania wacka.
  • ~ja
    (2012-09-26 12:24)
    Wyszło, że jestem niezbyt normalna, bo żadnego z tego nie chcę.
  • ~naser
    (2012-09-26 14:21)
    Re ~coloseumil2012-09-26 10:28
    Naljepszy komentarz. Na prawde super!
    Kazda osoba ma wlasne "marzenia" ale te wspomniane to tylko z paru procentach ma wziecie! Gwarancja!
  • ~MOJA ZONA MA INNA NAMIETNOSC
    (2012-09-26 14:25)
    A MOJA MACIORKA MA FANTAZJE ZEBY W CHLEWIE SIE SPOLKOWAC POSROD SWIN. W POLSCE TO LATWE DO OSIAGNIENIA. CHLEW POLITYCZNY ITNIEJE. CHLEW GOSPODARCZY ISTNIEJE. KNURY PARTYJE NA ULICACH. KNURY PARTYJNE W SAMOLOTACH. KNURY PARTYJE W TELEWIZORACH. JEDEN WIELKI CHLEW. DLATEGO MOJA MACIORKA CHODZI CALY CZAS PODNIECONA.
  • ~Maks
    (2012-09-26 14:47)
    A najlepszy seks to za pieniadze !
  • ~..
    (2012-09-26 16:00)
    40 MILIONOM POLAKÓW POZOSTAJE BYCIE DYMANYM PRZEZ THUSKA.
  • ~Looka
    (2012-09-26 16:17)
    ja tylko jestem ciekaw ile spośród kobiet w ogóle nie ma ŻADNEGO z tych marzeń a ile tylko jedno-dwa i to "nienatarczywie".
    Wydaje mi się , że Pisanie takich pseudoanaliz pod tytułem "czego pragną kobiety" jest nie tylko głupie, ale po prostu fałszywe.
    Może byuczciwie zatytułować tekst "takiego seksu chcą kobiety, które lubią w internecie dyskutować o seksie" (jakieś 5% kobiet w ogóle) tylko kogo interesuje jakiego seksu chce część z pięciu procent kobiet?
  • ~gk
    (2012-09-26 17:06)
    Artykuł tak głupi jak jego autor.
    Autorze seksizm ludziom się przejadł.
    Potrzebują normalności.
  • ~obslizgłylach2
    (2012-09-26 17:39)
    Czasem trzeba trzasnąć w pysk...
  • ~satyr
    (2012-09-26 18:06)
    "chcę, ale nie mogę" powiedział Prezydent L.W.
  • ~Jan_Pawel_Długi
    (2012-09-26 18:07)
    Tusk je dyma na co dzień...i tak przez lata,
    czas na zmianę banana...
  • ~Pin
    (2012-09-26 18:17)
    Z ta fantazją z czarnoskórym kolesiem to chyba prawda! Bardzo dużo widzę w swojej okolicy małe, czarnoskóre dzieci.

Może zainteresować Cię też: