• ~peru
    (2012-09-27 12:31)
    nie wiecie czego chcą wasze kobiety o czym marzą i tu was boli osły jedne ,zamiast obrażać to zacznijcie myśleć ,bo zostaniecie sami
  • ~peru
    (2012-09-27 12:27)
    skoro każda kobita to dzi to dlaczego tak sapiecie za nimi?
  • ~peru
    (2012-09-27 12:25)
    jak możesz siebie nazywać księdzem ,nie jesteś nawet człowiekiem
  • ~mefisto
    (2012-09-27 10:22)
    To tylko świadczy że większość bab to zwykłe dzivki są... j.bane lodziary tylko lubią ostrą jazdę , za kudły klap w doopę i jedziesz suko, i chapaj dzidę po same kule...
  • ~harpun
    (2012-09-27 01:29)
    A ja piszę na forum i uwzględnijcie to, że chciałbym seksu z kraterem księżycowym.
  • ~dziewczęcie na rżniecie
    (2012-09-26 23:43)
    niech fantazjują, byle mokre i śliskie były
  • ~Krzyzstof
    (2012-09-26 22:36)
    Hallo Bozydar, taki jak ty jest przekleństwem polskiego kleru, widać że głupota jest nieuleczalna nawet w seminarium, można ci tylko współczuć, polecam wizytę u psychiatry.
  • ~znawca kobiet
    (2012-09-26 22:17)
    Najwieksza satysfakcje maja kiedy pokaza nowa kuchnie lub nowy dom kolezance, ktorej nie znosily przez lata bo miala lepsze nogi, cycki lub lepiej sie uczyla.Sex maja gdzies najbardziej je interesuja pier... meble, lazienki, okna, i zeby powiedziec gdzie byly na wczasach tzn w ilugwiazdkowym hotelu.
  • ~observer
    (2012-09-26 21:15)
    Widac, ze pismacy nie maja naprawde pojecia o potrzebach wielu kobiet. Bardzo wiele kobiet chce, aby im wylizac, ale nie wszyscy potrafia to im zrobic - cos takiego gwarantuje bowiem kobiecie orgazm. Inna potrzeba to jednoczesny seks z dwoma mezczyznami, a wiec dwa penisy w ciele!
  • ~ksiadz Bozydar
    (2012-09-26 18:28)
    Kobieta to worek smierdzacego gnoju i dlatego zostalem ksiedzem.
    Oswieceniem bylo sredniowicze, kiedy czarownice spalano na stosach, szkoda, ze za malo !
    Gdze diabel nie moze to babe wysle !
  • ~Pin
    (2012-09-26 18:17)
    Z ta fantazją z czarnoskórym kolesiem to chyba prawda! Bardzo dużo widzę w swojej okolicy małe, czarnoskóre dzieci.
  • ~Jan_Pawel_Długi
    (2012-09-26 18:07)
    Tusk je dyma na co dzień...i tak przez lata,
    czas na zmianę banana...
  • ~satyr
    (2012-09-26 18:06)
    "chcę, ale nie mogę" powiedział Prezydent L.W.
  • ~obslizgłylach2
    (2012-09-26 17:39)
    Czasem trzeba trzasnąć w pysk...
  • ~gk
    (2012-09-26 17:06)
    Artykuł tak głupi jak jego autor.
    Autorze seksizm ludziom się przejadł.
    Potrzebują normalności.
  • ~Looka
    (2012-09-26 16:17)
    ja tylko jestem ciekaw ile spośród kobiet w ogóle nie ma ŻADNEGO z tych marzeń a ile tylko jedno-dwa i to "nienatarczywie".
    Wydaje mi się , że Pisanie takich pseudoanaliz pod tytułem "czego pragną kobiety" jest nie tylko głupie, ale po prostu fałszywe.
    Może byuczciwie zatytułować tekst "takiego seksu chcą kobiety, które lubią w internecie dyskutować o seksie" (jakieś 5% kobiet w ogóle) tylko kogo interesuje jakiego seksu chce część z pięciu procent kobiet?
  • ~..
    (2012-09-26 16:00)
    40 MILIONOM POLAKÓW POZOSTAJE BYCIE DYMANYM PRZEZ THUSKA.
  • ~Maks
    (2012-09-26 14:47)
    A najlepszy seks to za pieniadze !
  • ~MOJA ZONA MA INNA NAMIETNOSC
    (2012-09-26 14:25)
    A MOJA MACIORKA MA FANTAZJE ZEBY W CHLEWIE SIE SPOLKOWAC POSROD SWIN. W POLSCE TO LATWE DO OSIAGNIENIA. CHLEW POLITYCZNY ITNIEJE. CHLEW GOSPODARCZY ISTNIEJE. KNURY PARTYJE NA ULICACH. KNURY PARTYJNE W SAMOLOTACH. KNURY PARTYJE W TELEWIZORACH. JEDEN WIELKI CHLEW. DLATEGO MOJA MACIORKA CHODZI CALY CZAS PODNIECONA.
  • ~naser
    (2012-09-26 14:21)