• ~Zorro
    (2013-02-25 07:38)
    A WIĘC KOBIETY CHCA SEKSU Z NIEZNAJOMYM KTÓRY JEST MURZYNEM W WODZIE GDZIE SA INNI LUDZIE I GDZIE MOZNA ZOSTAC NAKRYTYM. NAJLEPIEJ JECHAC DO AFRYKI.
  • ~Ela
    (2013-02-08 11:49)
    Dokładnie, spontaniczny seks może być także między ludźmi w stałym związku, nie trzeba się rzucać na nieznajomych. To bzdury. Kobieta mądra szuka stałości a nie przygód.
  • ~zaspokojona.
    (2012-11-23 11:37)
    To jest stek bzdur. Napisany na pewno przez Faceta. Bardzo mały odsetek kobiet ma takie marzenia - i nie jest to na pewno ogół. Większość z tych fantazji to niespełnione zachcianki facetów. Większość kobiet potrzebuje czułości i bezpieczeństwa, aby osiągnąć pełną rozkosz.
  • ~Edyta
    (2012-10-29 15:25)
    kocham cię jrobimy my seks ja i ty
  • ~skorpion.
    (2012-10-10 08:09)
    Zjaf. Twoja fantazja jest głupia. Może masz przyjemność z kozą . Ale brak Kobiecej przyjemności - bo daleko musisz biegać by kozę całować.
  • ~lekarz sokolowski
    (2012-10-08 10:40)
    lekarz bogdan sokołowski nowy tomyśl ogrodowa 16 szukam partnerki chcę potomka kobiety najbardziej pożądają zdrowego dzidziusia a robi się to na pieska
  • ~wic
    (2012-10-05 11:02)
    jeden z najglupszych tematow jaki mozna wymyslic[autor-ograniczony meszczyzna]
  • ~hahahaha
    (2012-10-03 16:17)
    Kaszalot na Zyrandolu - PRZEBOJ prosto z ruskiej budy - to jest teraz MODNE!
  • ~zjaf
    (2012-10-02 09:41)
    Lepsza od kobiety z rana jest cieplutka koza, nie grymasi nie narzeka i zawsze jest zadowolona. Jak ją trochę psiknę perfumą to najlepsze laski wysiadają.
    Najważniejsze nie możemy mieć koźlątek.
  • ~konio
    (2012-10-02 09:31)
    Ja też mam pytanie podczas naszego pierwszego zbliżenia zauważyłem że moszna mojego chłopaka się nagle mocno skurczyła i wtedy przestał być sexy.
  • ~nogi
    (2012-10-02 09:26)
    Najlepsza pozycja to farbowana blondyna z murzynem na palmie.
  • ~Ola
    (2012-10-02 08:51)
    A ja mam pytanie.W trakcie naszego pierwszego zbliżenia zauważyłam ,że moszna mojego chłopaka jest "SZYTA".Powiedział mi,że wszyscy mężczyźni tak mają.Czy to prawda?
  • ~antypalitusk
    (2012-09-30 14:59)
    Ten twój orgazm i tak ginekolog wyskrobie a tak się napalasz żeby złapać ejca.tfu na babskie jajca.
  • ~usa
    (2012-09-28 00:55)
    Ale ciemnogrod !!!
  • ~skot
    (2012-09-28 00:06)
    Palikotofile również to lubią!
  • ~biały okier
    (2012-09-27 17:15)
    Ad. drugiego zdjęcia. "Zbliżenie jest szczególnie emocjonujące gdy w pobliżu są inni ludzie". Tak, bo można liczyć na pomoc. A jeśli chodzi o mnogość ludzi - to
    może najlepiej by było pokopulować na Placu Czerwonym, a może nawet z Murzynem. Orgazm gwarantowany. Może jest to jakiś pomysł dla podupadającego
    biura podróży .
  • ~mumin
    (2012-09-27 17:07)
    Hej szmaty uwielbiacie to, za kudły klaps w doopkę i chapiecie dzidę po same kule ...
  • ~JM
    (2012-09-27 15:58)
    To wszystko pachnie AIDS. Teraz wirusa HIV ma co 5ta osoba. Niedługo Polskę czeka pandemia tej choroby przez zepsucie i upadek moralności.
  • ~ksiadz Bozydar
    (2012-09-27 13:30)
    ~ksiadz Bozydar2012-09-27 13:07
    Mimo,ze jestem niepojednanym wrogiegiem niektorych religii za uszkodzenie ciala malych chlopcow (obrzezanie), to jednak stwierdzam, ze w przypadku dziewczynek, Muzulmanie wiedza lepiej od nas, ze wyrznecie im clitoris/lechtaczki jest niezbedne. W Polsce tez powinno tak byc, aby z dziewczynek Q...y nie wyrosly, myslace tylko o seksie z Murzynami z dlugimi palantami !
  • ~ksiadz Bozydar
    (2012-09-27 13:28)
    ~ksiadz Bozydar2012-09-27 13:07
    Mimo,ze jestem niepojednanym wrogiem wyznawcow niektorych religii za uszkodzenie ciala malych chlopcow (obrzezanie), to jednak stwierdzam, ze w przypadku dziewczynek, Muzulmanie wiedza lepiej od nas, ze wyrznecie im clitoris/lechtaczki jest niezbedne. W Polsce tez powinno tak byc, aby z dziewczynek Q...y nie wyrosly, myslace tylko o seksie z Murzynami z dlugimi palantami !