Tajemnicze plotki o mieście rozgrzały wyobraźnię panów na całym świecie. Mityczne miasto Chako Paul City miało być założone w 1820 roku przez pewną dobrze sytuowaną wdowę, pałającą organiczną nienawiścią do wszystkich mężczyzn i istnieje do dziś.

MIASTO PŁONĄCE RZĄDZĄ

Podobno u jego bram stoją na warcie dwie piękne blondynki, które każdego mężczyznę usiłującego wejść poza mury są w stanie roznieść w proch. Najgorętsze plotki dotyczyły orientacji mieszkanek miasta, które wszystkie są lesbijkami - co było wynikiem niemożności zaspokojenia rozbuchanych potrzeb seksualnych.

Informacja o tym, że takie miejsce w ogóle istnieje, pojawiła się w Chinach. Łącza internetowe od razu przeżyły istne oblężenie, a najczęściej wpisywanym w przeglądarkę zapytaniem było oczywiście "lesbian city". Poszukiwaczy Chako Paul City nie odstraszały nawet komunikaty, że próba wejścia do miasta skończy się ostrym starciem z policją.

Ogólna gorączka nie ogrania rzecznika prasowego lokalnych władz: “Nie mam pojęcia, skąd wzięły się te plotki, ale wiem jedno - to nieprawda” - zapewnia Claes Bertilson. I by nie było wątpliwości, dodaje: “Jeśli to miasto liczyłoby 25 tysięcy mieszkańców, byłoby jednym z większych w północnej Szwecji! Nie udałoby się utrzymać w tajemnicy jego istnienia przez ponad 100 lat!” - dodaje.

Zapewnienia pana Bertilsona nie studzą jednak zapału turystów marzących o lesbijskim mieście. Biura zauważyły nagły wzrost zainteresowania tym rejonem zimnej Szwecji.
__________________________________________

NIE PRZEGAP:


>>> Najsłynniejsze lesbijki show-biznesu
>>> Wyznanie kobiety kochającej inaczej

>>> Są brzydkie, nie golą nóg i jedzą mężczyzn
>>> Mała rzecz, a duży orgazm