Takie kobiety korzystają z usług męskich prostytutek. Należysz do "grupy ryzyka"?

| Aktualizacja:

Zdaniem specjalistów istnieją 3 główne grupy kobiet, które korzystają z usług mężczyzn dostarczających rozkoszy seksualnej za pieniądze. Przy okazji: Ten biznes rozwija się podobno w szalonym tempie. Czy to oznacza, że wkrótce każda z nas będzie miała na koncie przygodę z męską prostytutką?

wróć do artykułu
  • ~ona30
    (2013-05-18 20:13)
    Mam 30 lat, nie spotkalam jeszcze swojej miłości jak do tej pory a potrzeby swoje mam. Mimo że jestem szczupłą zgrabną laską i faceci oglądają się ze mną na ulicy, nie chce mi się szukać faceta na sex a potem mieć z nim problemy bo nie odczepi się ode mnie. Dlatego wolę zapłacić i mieć z głowy ten problem.
  • ~MQ
    (2013-08-12 06:12)
    @~drepkogej2013-05-12 23:16
    " - co za bzdura.. jestem facetem i nie znam żadnego mężczyzny który by musiał się angażować emocjalnie by mieć erekcje"
    Taak?? To spróbuj isc na takie spotkanie i myslec sobie n.p. co musisz w domu zrobic na co kase wydac, albo co kupic za tá kasé i zobacz czy ci stanie, zwlaszcza jak babka której nie znasz nie jest w twoim typie... POWODZENIA!
  • ~do ~abcd2013-05-14 09:03
    (2014-01-19 15:15)
    No to źle szukasz. Akurat mam przykre doświadczenie z moją byłą: młoda z dobrym "prestiżowym" zawodem (i jeśli to jest reguła, to biada temu krajowi!), jak się okazało oddawała się na lewo i prawo. Nawet nie odpuściła tureckiemu kelnerowi na urlopie. Chociaż nie chcę generalizować, są takie kobiety i bywają bardziej zakłamane i fałszywe, niż faceci i przyznaję autorowi tekstu rację w wymienieniu tej grupy na pierwszym miejscu. Nie jest to przypadek odosobniony, ponieważ naoglądałem się tego na pęczki pracując niegdyś w sektorze hotelarskim - co tam się wśród gości wyprawiało, można by niezłą książkę napisać!
  • ~yo
    (2013-04-24 22:17)
    Sex za pieniadze to objaw pewnego rodzaju autodestrukcji.
  • ~Armando
    (2016-07-14 08:45)
    A czy z korzystaniem z usług seksualnych przez facetów nie jest dokładnie tak samo? Chodzi mi tutaj o te 3 wyszczególnione grupy...
  • ~fakty
    (2013-05-18 20:15)
    Chlopak ktory ma 27 lat i ma za soba kilkanaście związkow bo nie "nie potrafi spać sam" więc jest z dziewczyną dla sexu, to gorsza prostytutka od tej płatnej bo marnuje czyjś czas.
  • ~abcd
    (2013-05-14 09:03)
    1.30-letnie, zamożne i zadbane kobiety płacą z seks? Trudno mi w to uwierzyć. Być może coś takiego się zdarzyło, ale wydaje mi się, że to są wyjątkowe przypadki a wymienia się tą grupę na pierwszym miejscu.
    3."Kobiety, które chcą się zemścić za zdradę" To chyba jeszcze gorszy nonsens. Ktoś może być po prostu zgorzkniały i nie mieć ochoty na wchodzenie w związek, to rozumiem.
  • ~martines
    (2014-11-06 23:17)
    witam znacie morze taką dojrzałą niespełnioną ale ze szczecina ja 31l zajęty ale niezaspokojony muj num 733939056
  • ~alfons
    (2013-05-12 18:05)
    a od kiedy kobieta musi placic za sex :D predzej to jeszcze jej zapłacą :D
  • ~Adrian
    (2013-05-09 17:22)
    Jestem jak ogier i zaspokoję każdą dzwońcie 509753988-Diablo
  • ~drepkogej
    (2013-05-12 23:16)
    "muszą angażować emocje, aby mieć erekcję i przeżyć orgazm" - co za bzdura.. jestem facetem i nie znam żadnego mężczyzny który by musiał się angażować emocjalnie by mieć erekcje
  • ~Bruno1967
    (2015-10-02 01:29)
    Nawet nie wiecie jakie to poniżające tak dla jednej jak i dla drugiej strony.Kobieta seksoholiczka, która szuka tylko przyjemności żeby się powiedzmy odwzajemnić za krzywdę zadaną jej kiedyś czy to w dzieciństwie czy kiedyś później.Byłem z taką kobietą a teraz cierpię. Za 500 zł więcej miesięcznie zalicza kolejnego faceta bo będąc sprzątaczką w szpitalu miała za ciężką pracę a teraz ma lżejszą w banku.Dzięki wielkie bo kiedy patrze dzisiaj na jakąś kobietę czuje ból i krzywdę ,Nawet zabawa w skarżypytę do Jej rodziców,nic nie rozwiązała.Mam tu na myśli 3 listy do nich wysłane ale gdybym mógł z Nimi porozmawiać to co bym powiedział.Słuchajcie Państwo jestem jednym z wielu waszej córeczki wdowy ,która się mną zabawiła.Ja ,ja,ja było super i nawet jak na takiego biedaka nie oskubała mnie zbytnio.Jest dziwką a ja byłem amatorem dziwek który,się zaangażował uczuciowo. No i sam już pół roku nie bzykam tak seksoholiczek,nimfomanek ani nie czułych na nic prostytutek.Bawcie się dalej sobą na wzajem a sami się przekonacie jakim ****** jest taka zabawa i czym się kończy.
  • ~sns
    (2013-05-11 13:08)
    chetnie wezme do buzi! 601347059

Może zainteresować Cię też: