• ~bart
  (2019-10-16 21:02)
  Mam sporą nadwagę, nie mam z tym problemu ale nikt mi nie wmówi że taki kaszalot to jest coś normalnego - trzeba to piętnować chociażby dlatego że to mega niezdrowe, będąc o wiele chudszy od tej pani czuję że nie wpływa to dobrze na moje samopoczucie.
 • ~Jan Gaweł Długi
  (2019-10-17 08:55)
  Obrzydliwa jak wszyscy otyli, do tego promuje chorobę
 • ~Ona
  (2019-10-16 15:12)
  Sama jestem ileś tam xl , nigdy nie byłam szczupła i nie wierzę że którąkolwiek otyła osoba nie ma problemu z samoakceptacja🤔
 • ~Phi
  (2019-10-26 14:56)
  Promowanie body positive jako różnorodność figur, ciał, i to piękno ma różne oblicza, to nie to samo co promowanie otyłości. Przemysł miodowy jest nienormalny.Jesli wyrugowal anoreksję z wybiegow, to jest to na plus ale żeby ją wyrugowac nie znaczy że trzeba popadać w skrajności, promując OTYŁOŚĆ. Patrzę na Tess Holiday, to jak jakby ktoś kazał mi wierzyć że otyly człowiek, to coś zupełnie normalnego oraz implikuje tezę że otyłość to norma. Krzywdzi wszystkich otyłych wmawiajac im akceptację tego stanu. Otyłość to stan zagrażających życiu. Przecież ta kobieta z ledwoscia pewnie wprawia w ruch swoje nogi by choćby przwbiec kawałek drogi. W sytuacji kiedy jej cialo jest na tyle duże że nie pozwala na normalne poruszanie się, ktoś z chce promować jako zdrowe jest CHORE.
 • ~G. Rz. E. S
  (2019-10-27 06:35)
  Taka nadwagą to choroba. Ona się tak pasie tylko dla kasy..... Estetycznie wygląda też niezbyt dobrze, promują ją na zasadzie pokazywania dziwoląga.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.